Jump to content

VWForum Radio


FiReBuRn
 Share

vwforum radio  

906 voturi

  1. 1. Ce muzica vreti sa fie difuzata pe vwforum radio?

    • Hip-hop / Rap / R'n B
      150
    • Club / Techno / Trance / House / Progressive
      302
    • Oldies
      187
    • Rock / Metal
      85
    • Alternative
      36
    • Jazz
      12
    • Disco
      72
    • Chill out
      64


Postare recomandată

Asta merge. Si eu ma gandeam sa intergrez un laptop pe rns la masina mea cu un modem vodafone.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FiReBuRn

    245

  • Cristian

    37

  • Amy

    31

  • oozz

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

foarte frumos ce ati facut baieti :tomato: , si mai apare si ce melodie canta . sunteti cei mai tari !!! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

fain radioul! :offtopic: dar puneti si voi melodii mai comerciale ca ala radiourile mari nu numa trance si dance :vaidecapulmeu:

daca vreti va pot ajuta cu un cd plin cu muzica buna(ce se asculta la radiourile mari) un pm si vorbim :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai id meu de messenger in profilul meu.

Da-mi add si punem si muzica mai comerciala.

Aici iti asculti muzica preferata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Am adaugat langa Donate PayPal si trafic Ranking iconul cu link spre fisierul m3u . Asa o sa aveti mai multi care se baga sa asculte muzica voastra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

kostas asta ii bandit mare :) zice ca o bagat melodiile pe server-ul radioului dar nam auzit in 2 zile nici o melodie din ce iam dat eu :rolleyes:

Modificat de GL-17-SEP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca mai doreste cineva sa ne ajute cu muzica, id`ul meu meu de messenger este da0s5 :rolleyes:

Eu am pus muzica pe server in functie de poll..

P.S. : Din octombrie voi intra ON-AIR ..deci programe muzicale, dedicatii, preferinte :)

Am adaugat langa Donate PayPal si trafic Ranking iconul cu link spre fisierul m3u . Asa o sa aveti mai multi care se baga sa asculte muzica voastra.

Multumim Dragos, ar fi genial daca a-i putea sa faci si http://radio.vwforum.ro :rolleyes:

Modificat de FiReBuRn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai oameni buni...faceti ceva cu muzica ca numai"cutarica's mix,electro mix,etc predomina

numai dum,dum si zdringhi,zdringhi...puneti ceva si de oameni mai "seriosi" nu numai de tinerei,bagati ceva mai classic de exemplu: modern talking,cc catch(mai cunoscute) sau muzica pop,pop latino,today's big hits,sau melodii deja ajunse celebre si pe care ascultatorii daca le-ar recunoaste sigur le-ar fredona si sunt sigur ca le-ar placea sa-si asculte melodiile preferate(nu vreau sa spun sa se mearga numai pe '80s sau '90s ci sa se puna melodii care deja sunt difuzate la radiourile mari si au prins bine la public) :blah_:

@fireburn poti verifica daca kostas a urcat melodiile de la mine?daca nu ti le pot da eu bineinteles daca vrei sa le pui :blah:

te-am adaugat in lista de messenger

de-abia astept sa intri on air :D

ieri si azi s-a simtit ceva schimbare de stil dar la 1 melodie-2 mai linistita intrau 2-3 dum dumuri :)

pe viitor sper sa ajungem intr-un punct in care sa-i multumim pe toti ascultatorii

Modificat de GL-17-SEP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1 melodie-2 mai linistita intrau 2-3 dum dumuri nu e bine?vrei numai linistita?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am urcat muzica de la tine, problema e ca nu stiu de ce nu isi face update la playlist.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@fireburn poti verifica daca kostas a urcat melodiile de la mine?daca nu ti le pot da eu bineinteles daca vrei sa le pui :D

te-am adaugat in lista de messenger

de-abia astept sa intri on air :D

ieri si azi s-a simtit ceva schimbare de stil dar la 1 melodie-2 mai linistita intrau 2-3 dum dumuri :D

pe viitor sper sa ajungem intr-un punct in care sa-i multumim pe toti ascultatorii

Am vazut ca mi-ai dat add, si am observat ca sunt prea multe melodii house .. o sa incerc sa pun la fel de multe melodii din fiecare gen, sa fie echilibrat :) Asta cred ca i-ar multumi pe toti.. ;)

Da, Kostas a pus melodiile de la tine, lista a facut update, dar tinand cont ca sunt foarte multe melodii pe server, sunt sanse putine sa le auzi foarte des

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

fireburn,cum sta treaba cu intratul on-air? :ceuameni:

cand incepi si de la ce ora la ce ora vor fi programe?

Modificat de GL-17-SEP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe la sfarsitul lunii o sa am timp sa intru :D Programele muzicale in special vor fi seara dupa ora 20:00

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

buna treaba baieti ! Muzica foarte buna, mojoritatea le regasesc in playlistul personal.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

baieti ce s-a intamplat cu radio-ul? :)

numai emiteti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Club / Techno / Trance / House / Progressive , mai putin house ca nu-mi place

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Felicitari :icon_thumright: avem iar muzica buna ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Iar numai emiteti? :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!