Jump to content

Un Filmulet Pe Zi


88BLR
 Share

Postare recomandată

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amedeo

    163

  • zib3r

    97

  • 88BLR

    63

  • Cypor

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu stiu daca era sau nu, dar e foarte fain :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cherry_Bomber

Bestia mea.... atentie... lower your volume :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

he's got a brand new car... :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

:icon_thumleft: Sa inteleg ca anu asta te duci la wese ? :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze ma luat valu :icon_bounce: anu viitor mai precis 2012 :winter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in calitate de vizitator poate, in rest sunt ani lumina pana acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in felul asta ne pui pe noi restul foarte, foarte mult in spate :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doamne fereste, departe de mine orice idee de genul. Insa consider ca acolo treb sa fi miez din surub pana in ultima saiba. Iar eu mai am multttt de tras sa ajung la ultima saiba.

din pacate jucaria de ieri a intrat la garaj, doamne ajuta sa avem iarna scurta si sa ne vedem cu bine la anu.

Iar cei ce dezvolta proiecte si pe timp de iarna, mult spor si succes in ce si-au propus

Modificat de ali_press
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da de unde, nu zic ca nu sunt si masini cum spui, dar la toate le lipseste ceva, (vb de finisaj) In sensu ca din ele sunt 1% gata-gata. Cat despre masina ta iti garantez ca esti peste foarte multi care merg acolo si nu vb de romani ci de participanti din tot eu.

Singura problema pe care o vad eu poate...e distanta de la tine pana acolo, care implica destule costuri.

Modificat de Cypor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator ?Doar cu masina sa mergi si te numesti cum vrei tu acolo :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa vad la anu ce si cum, daca timpul imi va permite sa merg si se formeaza un grup sa fie placere si pe drum poate voi ajunge si pe acolo. Vedem pana atunci.

App Cypor interesant ce ai facut sub capota la mk1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ali, masina ta e clar mult peste altele. Si chiar are sanse mari la Wese, ca participant. Cel putin la ce am vzt eu din poze. Si mai sunt masini in RO care ar avea sanse, sau macar sunt ff aproape. Perfecte nu e nici una si departe de perfectiune sunt cele mai multe, chiar participante la wese. Din poze sunt faine toate, dar daca stai sa le cauti aproape, au cate ceva.

Am fost spectator la un show de masini vechi in DE unde un Cadillac avea pana si podeau cromata, si merea numa la ralanti ca sa nu prafuiasca podeaua. Au venit aia de la juriu cu oglinzi, camere si alte prostii si tot au gasit si al ala ceva ca nu are nu stiu ce surub pus nu stiu cum, ca la bancheta fata are nu stiu ce cusatura care nu e ca la carte, etc. Si sincer, cred ca am stat peste o juma de ora pe langa masina aia si ma jur ca nu vedeai nici un semn care sa iti spuna ca masina nu e Perfecta.

Si totusi, in ochiul format al juriului, nu era.

Apropo, era un Caddy de prin '65, cu aripioare cu tot :) incredibil de lunga si lata :) motorizare cat tot golful meu si peste juma de masina si motor era cromata. Biju de tinut in garaj si facut poze, nu de mers pe strada.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!