Jump to content

Un Filmulet Pe Zi


88BLR
 Share

Postare recomandată

  • 3 weeks later...
  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amedeo

    163

  • zib3r

    97

  • 88BLR

    63

  • Cypor

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Pai cu voi nici nu trebuie sa ma mai ostenesc sa le caut... Sunt toate la botul calului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adevarate !!! :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adevarate !!! :icon_thumright:

nici dac o sa ne mai nastem iar, nu o sa vedem asa ceva la noi in tara noastra ROMANIA.

Modificat de Cristi_XXZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La mizeria care e pe strazi nu ai cum sa le intretii numa daca nu te dai jos si o polishezi la fiecare intersectie, iar de la denivelari si gropi nu prea au cum sta elementele aliniate mult timp.

Ce vreau sa zic e ca is de acord cu ce zici tu da nu ca nu se pot face asa masini...ci ca nu ai cum sa le intretii!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La mizeria care e pe strazi nu ai cum sa le intretii numa daca nu te dai jos si o polishezi la fiecare intersectie, iar de la denivelari si gropi nu prea au cum sta elementele aliniate mult timp.

Ce vreau sa zic e ca is de acord cu ce zici tu da nu ca nu se pot face asa masini...ci ca nu ai cum sa le intretii!!

nu mai am putere nici sa ma mai enervez !!!!

dupa ce am luat niste zgarieturi prin vara cu cheie :censur: ,mi-a trebuit ceva timp sa ma obijnuiesc mi-a intrat ceva obiect necunoscut la trapa si binenteles ca sa zgariat iar :)) ,ca acum zilele astea sa o gasesc frecata usor in parcare iar si atunci ma intreb ce mai pot face eu !!!

pot sa ma tot dau eu peste cap sa o tin ca nu merge ,numai daca o tin la garaj si o scot la intalniri numai!!!

deja ma gandesc sa o refac iar !!!dar sincer nu stiu daca mai am nervi !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La mizeria care e pe strazi nu ai cum sa le intretii numa daca nu te dai jos si o polishezi la fiecare intersectie, iar de la denivelari si gropi nu prea au cum sta elementele aliniate mult timp.

Ce vreau sa zic e ca is de acord cu ce zici tu da nu ca nu se pot face asa masini...ci ca nu ai cum sa le intretii!!

Mizerie siiii asta care nu e groapa e CRATER

tn_bf810071fa9a3f091fa9a8a479808bf5.jpg

si ca sa va faceti o idee la cat de mare e uitativa ca sunt niste picioare in coltul pozei si nu e poza descarcata de pe net e facuta de mine, lovita de mine si injurata tot de mine :censur:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lasati ma gropile din tara ca si astia de la vulcanizare ar trai... nu?

ceva beton!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mizerie siiii asta care nu e groapa e CRATER

tn_bf810071fa9a3f091fa9a8a479808bf5.jpg

si ca sa va faceti o idee la cat de mare e uitativa ca sunt niste picioare in coltul pozei si nu e poza descarcata de pe net e facuta de mine, lovita de mine si injurata tot de mine :icon_cool:

In aia ai facut pana la 2 roti???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!