Jump to content

Diferente Intre Golf Si Jetta Din 1985!


andolis49
 Share

Postare recomandată

Salutare! Ma bate gandul sa-mi iau o Jetta din 85 :Driver: (ca sa va scap de insistentele mele :eek: ) Totusi nu scapati!! Spuneti-mi ce diferente sau compatibilitati exista intre Jetta din 85 si Golf, daca se potrivesc parti din caroserie, daca se gasesc piese. Mentionez ca motorul este disel de 1.5 probabil acelasi ca la Golf. Uitati si o poza cu Jetta...Multumesc anticipat de orice lamuriere!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu as zice ca e dinainte de 83... am simtit fluturasi in burtica cand am vazut-o

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Kam3l3on_Jetta I

nu este din 85 este din 83 Jetta 1 a fost fabricata pana in 83,eu am o jetta numai ca a mea este modelul american,cu aer conditionat!

Daca i se mai gasesc piese....atat timp cat pe sosele mai este golf 1 piese pt jetta EXISTA,se mai gasesc si piese origina si noi dar doar prin comanda.....si FF scumpe!

In schimb este o masina ff buna eu o am pe a mea de peste 10 ani si anul asta iam facut si eu motorul pt prima oara!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Multumesc pt lamuriri! Am optat pt Golf 1 :) Bafta la toti!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!