Jump to content

Mkv Gti


mkvgti

Postare recomandată

Incep prin al felicita pe Bogdan ca a avut incredere in mine si a mers pe mana mana , se le folosesti cu placere ! Volvol  ai nr meu daca ai nevoie de informati suna-ma si te lamuresc , sunt mult peste cele de R32 din toate punctele de vedere !

Link către comentariu

Multumesc frumos Catalin pentru suport si rabdare! m-am capatat cu un prieten.  

Link către comentariu

Felicitari Bogdane de upgrade !! Chiar cred ca merita cu ochii-nchisi acest upgrade:) dar din ce vad...sunt "adio" si rotile pe 17 ..de r16 nici nu mai vorbim

Poate ma ajuti si pe mine cu ceva sfaturi ..etc. :D

Modificat de s3r61u
Link către comentariu

cu cea mai mare placere, te ajut cu ce pot.

Asa e cu rotile, acum trebuie sa ma gandesc la roti de iarna pe 18.

Link către comentariu

Exista posibilitatea sa incapa roti pe 17 ,voi face un test bogdan cand vei veni la noi cu masina!

Link către comentariu

sau mai degraba o a doua masina pe timp de iarna :D ...eu am adoptat metoda asta de cand mi-am luat GTI-ul si parca iarna mergi fara asa mari griji ca cine stie in ce dai cu rotile sau atingi cu "burta" GTI-ului.

Link către comentariu

Asa ai zice dar nu e chiar asa de joasa cu suspensia de fabrica, eu nu am avut probleme nici iarna si nici in restul anului. Si merg cam 30k km pe an. Am mers si pe drumuri forestiere si pe plaje si intr-o vara de la vadu de la cherhana spre lacul sinoe unde se varsa un brat mic al dunarii in mare si a fost ok masina.

Link către comentariu

Pe bune acum, nu sunt masini gen, Ferrari, Lambo cu care sa mergi doar 3000-4000 de km pe an. Poti sa mergi si cu jante de 18 iarna fara prob.

Link către comentariu

si eu merg cu roti de 18 iarna, nu am avut probleme, doar ca sunt ceva mai scumpe gumele:)

Link către comentariu

Robert, nu simt nicio discrepanta la franare intre fata si spate, probabil ma ajuta suspensia mult, nu se lasa de bot, nu simt nevoia unei imbunatatiri pe spate. :sly:

Link către comentariu

De ce vroiai 4x4 daca nu da in gol pe a 2-a? :))

Modificat de Aimar9992000
Link către comentariu

am avut noroc ca a fost pe stanga spate si am putut s-o controlez, intr o curba stransa a cedat, iti dai seama? cauciuc copt

Acum dilema, nu stiu ce anvelope sa-mi cumpar, semislick sau ps3?

Link către comentariu

Ai avut presiunea scazuta si s-a dejantat in curba,zgomotul s-a produs cand s-a dejantat si a iesit aerul,apoi janta a taiat anvelopa. Nu cred ca e vorba de explozie aici,dupa cum vad anvelopa

Link către comentariu

next time...azot :D..oricum foarte urat..sincer bine ca e doar anvelopa..si n-ai patit nimik :)

Link către comentariu

Anvelopa aia pare foarte coapta... cu azot sau fara fortata era clar ca la un mom dat o sa ajunga asa... am patit si eu asa cu niste Toyo, mai nasol e ca sa taiat fata si am iesit oleaca de pe strada. Daca nu tii neaparat la nr de km la o anvelopa si cauti ceva mai performant, incearca Nankang NS-2R sau Toyo R1R... in nici un caz Federal 595 RSR.

Link către comentariu

Michelin PS3 nu sunt mai bune decat PS2 la ce ai tu nevoie, asa ca mai degraba ar fi PS2 daca nu PSS.

Poti sa iei in considerare Kumho Ecsta XS sau Yokohama Advan Neova AD08. Advan Neova nu am vazut la noi decat cu 88w si la preturi de 800+ron.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Cauciucul ala arata urat...se vede ce crapaturi avea...din 2010 e ceva...mai ciudat ca a fost pe spate,le-ai schimbat intre ele la un moment dat?

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!