Jump to content

Golf 3 - condus sportiv


Wizard84
 Share

Postare recomandată

pentru cei care s-au "incalzit" si fac afirmatii necugetate, nu am zis ca G3-ul e lamborghini, am facut doar un test la masina!!! nu conduc asa de fel si nu o sa conduc asa... am vrut doar sa ii fac un test! si ma repet pentru a fi inteles, am vrut doar sa fac un test la masina ! orice om isi verifica masina...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lumea mai vorbeste asa ca sa se afle in treaba ... comentariul lui Sergiu mi sa parut un pic rautacios

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am fost rautacios doar l-am prevenit de ce s-ar putea intampla

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:( se numeste exprimare libera si ati vrut asta incepand cu `89..deci intrebi cum doresti si iti raspund cum doresc -- wizard...bla-bla

1 daca iti iei golf trebuie sa vrei asta si sa stii ce inseamna golf

2 nu te duci in Bulgaria sa it iei gunoaiele aduse din franta si italia -- vrei masina dute in Germania(ce ai tu facea 600E in Fr)

3 faci scoala de soferi cu 2 saptamani inainte,nu ai mai avut masina si vrei sa sofezi "sportiv" (vezi sa nu omori pe cineva)

avand in vedere cele mai sus mentionate iti recomand maxim un logan de 1,4...ti s-ar potrivi ti-ai ales gresit masina asta crezand ca e una de fite si mai ales de viteza...

lasa golfurile pentru impatimiti marcii si nu mai chinuii biata masina ca deja este pe sfarsitul vietii..

nota*

daca vrei sa faci un "test" masinii ,dute in service...nu o mai "testa" dupa capul tau :(

PS

cunosc si masina si soferu... :(

Modificat de Azazell
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam ce a fost de spus s-a spus. V-am prevenit asupra subiectului si vad ca discutia degenereaza.

Azazell nu te mai ascunde sub off-topic ca umblu la cartonase(asta tot in urma celor castigate dupa '89).

Closed.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!