Jump to content

Portbagaj


aadi
 Share

Postare recomandată

:Driver: am o Skoda Fabia 1,4 16v BBY euro4 /2004 si as dori sa-mi achizitionez un suport de skiuri(+ bare de montare). Din experienta d-voastra la un raport pret calitate bun care ar fi mai potrivite?

va multumesc

adrian

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Thule este o marca cu renume in acest domeniu, dar cred ca si preturile sunt pe masura :Driver:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cauta si aici: http://www.portbagaje.info/produse.php

Au produse de la Hapro, Atera, Montblanc si Kamei, ceva mai ieftine decat Thule.

multumesc de ajutor

azi m-am interesat de produsele thule si erau cam asa

picioare 292,0

set bare 120,00

kit 115,00

suport ski 370,00

si la total era un discount de 10%

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
multumesc de ajutor

azi m-am interesat de produsele thule si erau cam asa

picioare 292,0

set bare 120,00

kit 115,00

suport ski 370,00

si la total era un discount de 10%

Am gasit in Cluj o firma care pe langa marcile cunoscute(THULE, Mont Blanc, Atera), au si un brand cehesc, Hakr(unul dintre furnizorii lui Skoda)

http://www.portbagaje.net/

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Thule mi se par exagerat de scumpe...vroiam sa imi cumpar pt un combi dar cand am auzit pretul m-am calmat repede 6.5 mil la Meteor( suportii de prindere + bari de Al ) + suportii de bicicleta vreo 5 mil - 2 buc, asa ca m-am hotarat sa-mi pun bicicletele in masina, las banchetele de spate si intra lejer...temporar

Sincer nu as indrazni sa cumpar altceva in afara de Thule,Atera sau Mont blanc...poate pe afara o fi vreo oferta mai variata si mai ieftina.

Modificat de Cyrus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!