Jump to content

Frana de mana


flopem
 Share

Postare recomandată

cine poate sa imi spuna cum se strange frana de mana sa prinda mai jos,eventual ce cheie trebuie folosita

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cine poate sa imi spuna cum se strange frana de mana sa prinda mai jos,eventual ce cheie trebuie folosita

multumesc

Te "montezi" pe bancheta din spate cu o cheie de 10 ( tubulara din teava daca ai) scoti scrumiera spate (aia ca un capac) si pe acolo ai acces la intinzatorul de cabluri de la frana de mana. Ru am desfacut si consola centrala...cand am montat cotiera... si a fost mai comod.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merge si cu inelara cotita de 10, mai greut putin dar..... mai degraba gaseste inelara decat tubulara asa lunga.

Cheerz.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wow! mersi mult de ajutor! Eram cat pe ce sa intru sub masina ca la Dacie sa caut pe dedesupt surubul de reglaj!

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot legat de subiect ,eu am intins la maxxim cablul ,mai mult am bagat adaos pe cablu ca sa fie mai intins si totusi nu tine frina de mina

Mi se pare ca totusi mai trebuie facut ceva undeva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!