Jump to content

Broasca Usa Sofer


DONU' VR6
 Share

Postare recomandată

Imi trebuie si mie URGENT o broasca de usa la sofer pentru VENTO (presupun ca se potriveste perfect si dupa Golf III).

Mentionez ca masina are si inchidere centralizata.

Va rog mult, cine ma poate ajuta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La cele din poza te referi sau doar la maner?Cele din poza am eu, ai datele mele in profil.

post-6155-1189712675_thumb.jpg

post-6155-1189712684_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La cele din poza te referi sau doar la maner?Cele din poza am eu, ai datele mele in profil.

Despre astea era vorba, dar am rezolvat! Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

cum ai rezolvat?noi sau dezmembrari? am si eu probleme in sensul ca nu mai pot incuia/descuia usa de la sofer de cand mi-a fost sparta de hoti....pur si simplu nu-mi mai intra cheia in butuc!!..oare trebuie sa schimb broasca ori se poate repara???..tu ce problema ai avut si cum ai rezolvat?

merci,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in privinta repararii , depinde cat de " frumos " au lucrat hotii

dar o diagnosticare concreta doar dupa demontare de pe masina si desfacerea yalei in bucatele

posibil sa ai doar prima lamela stramba /rupta sau trebuie sa schimbi tot butucul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa am patit si eu, lamela rupta. Din lipsa de timp am amnat repararea si mi-am pierdut si butucul. Acum l-am schimbat cu altul la care bineinteles, nu se potrivesc cheile

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!