Jump to content

Un Golf Iv Special


DragosR

Postare recomandată

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DragosR

    149

  • JonDoe2

    19

  • Aerofan

    13

  • Muale

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Natia lor cu taxa lor cu tot...

 

Ce sa zic, colierul merge la fix, decat tractare si bani gramada la service hautorizat, mai degraba o sarma sfanta si te duci in drumul tau.

Sor maxim!

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Schimbat roţi, spălat maşina, pus niţică motorinuţă şi am plecat la drum. Viteza maximă a fost în jur de 120' a.î. am văzut ce nu văd mulţi:post-1792-13962967337328_thumb.jpg

Link către comentariu

Eu scoteam intre 3,9 si 4,3 la 110 anul trecut prin primavara. Nu stiu ce motorina aveam, dar ma simteam fain cu asa un consum. Poza ta nu e prea clara, in schimb cine are ochi buni isi da seama ca nu treci des pe la benzinarie. Fain consum!!! La mai... mic!

Link către comentariu
  • 2 months later...

nici nu mai stiu de cind nu am mai ridicat capota, dar cind am fost ceva mai matinal, am vazut ca senzorul din vasul de expansiune functioneaza. Evident ca zeama era sub minim, dar de ce nu stiu, poate tot voodoo ca in trecut. Completat cu juma de chila de posirca rosie din motorinarie si ne-am vazut de drum in continuare.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Transmit in direct de la locul faptei unde schimb un simering de la planetara, lichid servo, ulei cutie si lichid frina.

Link către comentariu

Telefonul face poze mari, paintu' din 8 nu face resize cum trebuie (sau nu gasesc eu inca, cum) asa ca pina mai fac sapaturi trebuie sa fiu crezut pe cuvint ca am bagat uleiuri OEM si ATE la frine :)))

239500km si mergem mai departe!

Link către comentariu

Aia ca aia, ca feelingul e acelasi, dar asta e treaba buna:

post-1792-0-29368800-1410161309_thumb.jp

Desi nu e buna daca vrei sa dai km inapoi :lol:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Domnu' Raducioiu, ce e inoficial ??? :D

Pretul e bun pentru ambele parti si e confidential ca salariul :D,  de stiut nu stiu daca il stii ca poate nu ai servit simbetele in care a mai aparut la terasa.

Forumist nu este, dar poate se face, acum ca are cu ce veni la cafea...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!