Jump to content

Tapiterie Scaun Rupta


mos_ene
 Share

Postare recomandată

Da' poate ca noi vrem DIY, nu manual. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da mister, dar la asa DIY nu vreau sa ajung, si nu de greu ce e ci nu vreau sa mi se strice scaunele. Oricum daca nu e bun fisierul sterg atasamentul...sa nu incurc ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ei lasa, nu fi asa modest. Macar avem de unde alege. ;)

PS: incearca sa-l stergi... :emthup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PS:il rog pe Stelian. sa spuna daca i au fost de ajutor sau nu pdf urile pe care i le am trimis pe mail

Bafta multa in continuare

Salut, ms pentru pdf-uri foarte explicite, or sa imi fie de ajutor cand ma apuc de ele pentru ca momentan nu am timp, am ff multa treaba la munca si am nevoie de masina, sper sa ma apuc curand sa nu vina frigul. iar in legatura cu croitorul stie sa coasa si laterala pt airbag, pt ca stiu ca acolo e o cusatura speciala sa poata sari airbagul, si coase si piele pt ca ma gandeam sa fac alte huse din piele?

PS: Sa imi spuna si mie cineva care le-a spalat, intra cumva la apa sa nu ma trezesc ca or sa fie mai mici :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,baiatul a cusut si una cu airbag da acum nu stiu cum a facut-o,el a zis ca la fel ca pe cea originala si anume ca cele cu airbag au un singur rand de cusatura pe cand cele fara au doua randuri,iar piele nu coase sigur pt ca si eu am vrut sa combin piele cu material dar nu face :vaidecapulmeu:

PS:pentru toti cei ce au nevoie sa stie cum se desfac scaunele din fata aveti diy facut de c o s m i n

Iata si link ul http://vwforum.ro/index.php?showtopic=61877

Modificat de keyth77
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

salut, unde ai gasit materialul pt scaunul tau ? la mine e rupt, si nu stiu de unde sa cumpar materialul care sa fie exact ca si cel de pe scaun

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Daca vrei doar sa inlocuiesti partea rupta sa ii cosi un petec ai putea lua material de la o tetiera din spate

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!