Jump to content

Golful Meu Rosu Ca Focul


kalu

Postare recomandată

mc acidutzul.pragurile vor fi vopsite ptr a continua linia dintre fusta fata si ce aspate vopsite in culoarea caroseriei...

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalu

    79

  • Auras

    11

  • rex

    5

  • cip12cip12

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai vandut masina? Nu pot sa cred :censur: Uite asa incet incet se duce cate un Mk5 frumusel de pe forum.

De curiozitate dar sincer cat ai luat pe ea?

Ce va fi urmatoarea? Sau mai exact da cateva modele de masini sa vedem la ce te-ai orientat.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

l-am vandut ...asta e... nici eu parca nu as fi vrut neaparat...dar am luat pret bun pe ea... si mi-am luat deja un passat ..:vaidecapulmeu:

Link către comentariu
  • 2 months later...
Ai facut o treaba buna cu masina. :icon_thumright:

Ai putea vopsi bandourile in culoarea caroseriei, fusta spate de GTI sau Rieger cu evacuare dubla vopsita in culoarea caroseriei lasand partea de jos neagra si o grila fara semn.

Acestea ar fi recomandarile mele :Driver:

Salut,am vazut niste post-uri ale tale,se pare ca ai idee de unele lucruri...

Am vazut o discutie despre fusta fata+spate de GTI sau alti producatori

Ai idee de vre-un magazin care sa comercializeze aceste parti ale masinii?

Multumesc anticipat

Link către comentariu

eu tot ce am cumparat ptr masina mea , adica fosta masina :icon_thumright: , legat de fuste , grile, a fost cumparat pe original - din reprezentanta .de asemenea , acestea pot fi cumparate cu usurinta din orice magazin de piese auto mai serios...

vezi sa nu ai probleme cu moderatorii , ca acesta este topicul fostei masini, nu un topic dedicat.

un topic ar fi http://vwforum.ro/index.php?showtopic=30755

Link către comentariu
  • Administrator

Masina a fost vanduta. Daca initiatorul doreste sa aduca precizari, informatii samd, rog PM. Pana atunci...

Topicul a fost

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!