Jump to content

Golful Meu Rosu Ca Focul


kalu

Postare recomandată

Acum am vazut inelul cromat din jurul siglei.

Sigla in sine nu e greu de colantat. Eu mi-am facut-o la Passatul din profil de o luna si rezista fara probleme.

Modificat de AaronNel
Link către comentariu
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalu

    79

  • Auras

    11

  • rex

    5

  • cip12cip12

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu te contrazic.si am avut-o facuta la sigla de pe grila de GTI...si dupa juma' de an era ca noua...

insa ramane inelul acela...

Link către comentariu

upgrade: pozitii fata tip DRL portocalii ... poze nu am...ceva cu telefonul dar nu sunt elocvente...:))

10092009v.th.jpg 10092009n.th.jpg 10092009005.th.jpg

Modificat de kalu
Link către comentariu

frumoasa focoasa,frumoase modificarile..in legatura cu emblema wv ..eu am dat-o jos(ce-a de pe spate /passat) am slefuit-o cu smirghel fin si am dat cu spray negru mat,asta daca ti sa pastrezi emblema...parerea mea arata mai bine neagra sau deloc ,la linia care ai adus-o.Spor la treaba in continuare si km fara sfarsit

Link către comentariu

emblema spate ramane asa ca imi place cum da ... si e facuta bine si fara prea multa bataie de cap...

cea fata o sa mai vad...daca ma hotarasc sa fac dreapta buza capotei...ma invart de o grila badgeless...daca nu - o sa o vopsesc pe asta in negru.:icon_cool:

Link către comentariu

Misto tare masina.Cat mai multi km cu ea fara probleme. Am si eu o intrebare: unde sunt pozitionate cele 10 airbag-uri ca si un coleg de-al meu si-a luat un golf si la fel zicea ca are 10 dar eu am vazut doar 6 locuri de dispunere?

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

sincer...nu stiu...:Driver: eu stiu de 10 de pe un site care acum nu mai exista unde introduceai seria masinii si afisa toate dotarile cu care masina a plecat din fabrica...

si pozitiile in foto mai concrete:

fotografie069.th.jpg fotografie07.th.jpg golfgt015.th.jpg golfgt025.th.jpg golfgt028.th.jpg

evacuarea:

Modificat de kalu
Link către comentariu

Salut,

Ce i-ai facut la pozitie...i-ai schimbat doar becurile? Par mai puternice dar nu imi pot da seama.

Ce model de pleoape ai? Un producator m-ar interesa...sau de unde le-ai luat.

Arata foarte bine masina acum. Felicitari si tine-o tot asa.

Link către comentariu

Ce comic se aude evacuarea. Zici ca ai screamer pipe :P. Ce ai schimbat la evacuare?

Nu te-am vazut in Iasi inca:P

Link către comentariu

merci . pleoapele sunt de la mattig si au costat 50 euro acum aprox. 2 ani.au o calitate f buna - le-am dat jos de cel putin 3 ori de pe far si nu au crapat sau altceva, fiind din plastic ABS . le-am comandat prin intermediul unui magazin de specialitate din oras...

Lucian, stai linistit. daca nu o sa ma vezi o sa ma auzi ... :P

Modificat de kalu
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Felicitari , superba masina !!!

cum ai facut cu pozitiile ? am avut si eu o tentativa dar a esuat..

Am auzit ceva ca ai avea o bara de gti de vanzare ?!

Modificat de MariusMKV
Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

la cerere... :) :

dsc0986z.th.jpg dsc1078g.th.jpg dsc1083.th.jpg dsc1089of.th.jpg

dsc1091j.th.jpg kalu1.th.jpg pc050018t.th.jpg hdr6.th.jpg

sigla vw vopsita negru mat / grila centrala vopsita negru mat / fusta bara fata vopsita in culoarea caroseriei ...

Modificat de kalu
Link către comentariu

Cred ca arata mai bine cu manerele si bandorile in culoarea coseriei. In rest, all is good :).

Sanatate!

Link către comentariu

Foarte frumos arata din fata. Pune-i praguri de GTI ca sunt cam sifonate ale tale :D . Imi place alternanta negru-rosu, da foarte bine.

Bafta in continuare daca ii mai faci ceva.

Link către comentariu

merci...

stiu ca am pragurile sifonate - diferite incidente...:D

stiu ca trebuie praguri de GTi... cand o fi "timp" ;)

stiu ca am nevoie si de o suspensie , care nu a fost inlocuita pana acum de frica drumurilor...

si mai stiu ca imi place asa cu manerele si bandourile negre, si asa va ramane.putin mai in urma un coleg a facut-o in photoshop cu ele in culoarea caroseriei, si tot la varianta mea am ramas . eventual sa inlocuiesc banourile cu unele de vopsit cu linie de crom pe care sa o fac neagra...:)

Respect.

Modificat de kalu
Link către comentariu

Salut.

Imi place foarte mult masina acum... mai mult decat cu elemente cromate ;) . Mie mi se par ok bandourile si manerele negre in ideea in care toata masina e o alternanta R/N. Insa, cand vei lua pragurile de GTI, le-as pune pe ele nevopsite si as vopsi bandourile de pe usi. Si as da jos clar luminitele alea din spatele spoilerului fata... si nu o spun gandindu-ma la lege.

Bafta!

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!