Jump to content

Golful Meu Rosu Ca Focul


kalu

Postare recomandată

cam ai dreptate...ca sa nu mai spun ca am 2-3 amici...care au cam spart cate o janta-doua (de 18'')

si acum , mai in gluma mai in serios...se fac strazile...:)))

Link către comentariu
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalu

    79

  • Auras

    11

  • rex

    5

  • cip12cip12

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

"si acum , mai in gluma mai in serios...se fac strazile..."

Pe unde..pe unde?

kalu nu fi rau zi-ne si nou pe unde se fac strazile ca sa mergem si noi :)))

nu de alta dar m-am saturat sa merg prin gropile si denivelarile care sunt in iasi.

Ff frumoasa masina, farurile cu lupa fac toti banii, urmeaza kit-ul de xenon NU? :D

Aaa..si ce era mai important...nr ala e BELEAAAA :D

Multa bafta si spor la modificari

O zi si o saptamana frumoasa

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

multam fain domu'-_- , si sper sa nu ma opresc aici...vreau xenon,o suspensie GTI sau GT sport orij, si poate scaune GTI pana in primavara...(in functie de bani)...^_^

Respect,Un Kal

Modificat de kalu
Link către comentariu

nu se poate scoate suportul pentru nr pe fata de tot ? stiu ca raman 4 gauri, dar ma gandesc ca pot fi acoperite cumva ... eu am incercat sa il scot la a mea, dar n-am reusit (inca)

Link către comentariu

se poate...numai ca trebuie sa vezi cu ce le acoperi...

nu am incercat inca...am vazut la un golf...scos ...si gaurile erau acoperite...nu stiu cu ce dar se vedea ca sunt acoperite doar de foarte aproape...

:icon_thumright: oricum daca am sa renunt la el...imi comand alta grila...si am grija sa o comand fara suport numar " without licence plate braket" sau ceva de genul...si vine fara ...grila curata ca lacrima...:) - sau o poti camanda cu suport dreptunghiular " ca la america" :) daca te incanta in vreun fel...:)

respect,Un Kal

Link către comentariu
  • 3 months later...

cum am mai zis pe forum, masina ta e un model pt mine.

ziceai ca ai dat literele jos cu cutter-ul. adica sunt lipite? cand le dai jos nu risti sa le iei cu tot cu vopsea?

si inca ceva: bandourile laterale cum sunt prinse? ca as vrea sa le dau jos. se dau din interior? ca am vazut pozele cu fata de usa data jos cand ti-ai pus folie.ms

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

o intrebare, ca am vazut ca ai faruri hella.

tie ti se aburesc in zona pozitiilor/semnalizarilor?

Link către comentariu

cip...ti-am raspuns pe pm...

bogz... nu , nu mi s-au aburit niciodata in jumate de an... pe toate tipurile de temperaturi...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

e tot colant prietene. m-am gandit si la vopsit dar imi e lene...poate in concediul ce urmeaza ca vad ca si vremea incepe usor usor sa devina frumoasa...:lol:

apropo...ce ziceti de asta ?:D o am de ceva timp pe masina , dar nu sunt sigur daca sa pun tot kitul... :)

04032009003tka.th.jpg

Link către comentariu

Black is boring :D Shine baby,SHINE!!! :)

Modificat de But_Fns
Link către comentariu

da...si eu sunt de aceeasi parere...insa cred ca mi-ar fi placut si un rosu complet cu un bot complet pe crome de r-line...:D

Link către comentariu

Mare adevar graiesti Kalule, mi-am adus aminte ca am o poza in calculator cu R32 simplu si rosu, de facut mentiunea ca grila de R32 nu e pe crom lucios ca la Jetta ci e aluminium look si arata mult mai bine :Driver: . Va las pe voi sa va dati cu parerea, bine ca si pretul e pe masura.

post-11369-1238763104_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Auras, cand am zis de un bot pe crome de Rline ma refeream la GT - R line ... nu la R32...:)

R32 parca nu vine atat de bine pe rosu...

si uite si la ce ma refer eu... dsc0033rline.th.jpg - bineinteles cel din mijloc...:angry: a81i.th.jpg

Modificat de kalu
Link către comentariu
  • 1 month later...

update: volan GTI - din pacate are si ce nu-mi trebuie mie pe el... si stau cu banii ingropati.vreaus a il vand si sa-mi iau unul chel...ca nu am ce face cu padelele si comenzile nu prea ma intereseaza...:D

schimba tot aspectul interiorului... :icon_cool:

17062009o.th.jpg 17062009008.th.jpg 17062009007.th.jpg 17062009006.th.jpg

Link către comentariu

Frumos volanul. Si masina e foarte frumoasa :P

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!