Jump to content

Golful Meu Rosu Ca Focul


kalu

Postare recomandată

salut. sunt din BT. zi si mie unde in iasi ai pus folia pe capota si cea de pe faruri. multumesc anticipat, spor la vanzare

Link către comentariu
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalu

    79

  • Auras

    11

  • rex

    5

  • cip12cip12

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si cand te gandesti ca aveai in plan sa vinzi minunatia asta. Uita-te ce ai obtinut :cheers:

Link către comentariu

merci florin.din pacate inca mai am in plan... :icon_thumright: :)

claudiu ai pm.

Link către comentariu

Frumoasa masina :angry:. As vrea sa stiu cam la ce pret te-au ajuns fusta+tipsurile spate ca arata de zile mari. Praguri de GTI nu te-ar interesa sa-ti pui? Numai bine :D

Link către comentariu

mc mc , deocamdata nu ma "gadila" pragurile...:angry: ...

fusta si tipsurile te duc undeva in 7-8 mil max cu fusta neagra si in maxim 10 mil cu fusta vopsita ca a mea sau toata...

respect.

Link către comentariu

Eu zic sa lasi bandourile negre ca da mult mai bine avand in vedere combinatia de rosu cu negru pe toata masina...felicitari pt modificari...foarte frumos...cred ca i-ar fi stat frum cu niste jante R8 black look...

Link către comentariu

mc mc, e adevarat ca i-ar fi stat bine cu jantele r8 black look...dar si cu astea ii sta f bine...si mie cu diferenta de bani in buzunar... :icon_thumleft: :offtopic:

Modificat de kalu
Link către comentariu

foarte frumos, sa-l stapanesti sanatos !

Modificat de Dreadfull
Link către comentariu
ma repet...nevoia de finante ma obliga...dar poate poate... :icon_thumright:

eu zic sa nu faci asta .. ma rog .. comparatia e un pic aiurea dar tema e aceeasi (banii)

si eu am vandut calculatoare in nevoie de bani si acum n-am nici bani nici calculatoare :Driver:

Link către comentariu
eu zic sa nu faci asta .. ma rog .. comparatia e un pic aiurea dar tema e aceeasi (banii)

si eu am vandut calculatoare in nevoie de bani si acum n-am nici bani nici calculatoare :))

Da,dar ai GTI Ed30 :D :D

OT: Felicitari pt masina mister Kalu,ar fi pacat de ea sa n-o mai vedem pe forum.

Link către comentariu

e diferenta cam mare pana la calculatoare..:D . eu am nevoie de o suma mult mai mare...aproape un pic mai putin de cat valoreaza golful...:D

mc domnu buraddo.;)

Link către comentariu
  • 2 months later...

O veste buna...cel putin ptr mine : nu se mai vinde ...:))

si...un update: faruri hella oem xenon look si glile laterale GT:

20112008pr7.th.jpgthpix.gif 20112008005eq4.th.jpgthpix.gif 20112008004sk6.th.jpgthpix.gif

20112008003sy4.th.jpgthpix.gif 20112008002wx2.th.jpgthpix.gif 20112008001vo8.th.jpgthpix.gif

eram aproape sigur ca o sa urmeze si un kit xenon...insa acum ma mai gandesc...:D sunt multumit de diferenta de la cele normale la cele cu lupa...

am si grila centrala de GT , doar ca imi lipseste buza de pe margine(care la jetta vine cromata)...si nu o pot monta deocamdata...

Modificat de kalu
Link către comentariu

Sa le porti cu placere si sa iti lumineze drumurile pe care le vei avea :)).

Imi pare rau ca nu am vazut-o astazi insa pana duminica tot tre sa o vad :D

Link către comentariu

Foarte bine ca te-ai hotarat sa o pastrezi, schimba si semnatura, mai exact scoate link-ul ala cu Vand...

Spune-ne si un pret de achizitie si eventual de unde ai luat farurile Hella Xenon look :vaidecapulmeu:

Pana la urma ce faci renunti la grila de Gti si pui de Gt? :(

Link către comentariu

Frumos tare...am apreciat mereu modificarile cu piese OEM...am vazut niste jante pe negru care ar arata criminal pe al tau...o sa le fac niste poze si le postez...le-am vazut tot pe o masina rosie...Spor la treaba in continuare!

Link către comentariu

merci mult...:D

domnu serhino, astept pozele...:D cu toate ca nu cred ca mai am bani de alte jante...:D . sa stii ca am numarul tau...si daca am cumva trecere prin Piatra te contactez ,poate ne vedem la o cafea...asa ca intre colegi...( a se intelege dupa caz :) )

auras, ma refeream la grila centrala de jos...ca o am dar nu am buza...insa ma gandesc serios si la una de ragiator de GT ...dar deocamdata nu prea mai am tangente cu banii... :D .imi doresc una fara stema de GT ...am vazut pe ebay...acum, ramane de vazut...; farurile hella sunt luate printr-un distribuitor inpro in iasi...la pretul de 499 euro cu tot cu tva...pe ebay le gasesti la 400 euro + transport:)...

4ABC sper sa ne vedem azi...;)

Link către comentariu

Cum vad masina de care vorbeam , cu jantele alea, o pozez si postez pozele...e un A4 ca al meu, rosu dar e din Tg Neamt...cu prima ocazie...

Link către comentariu

Pana la poza de care vorbeam am gasit jantele la un fost coleg de facultate pe un passat...iata si poza...oricum pe masina rosie arata si mai turbat...mie unul imi plac f mult...Ce parere ai?

post-11598-1227435747_thumb.jpg

Link către comentariu

Frumos modelul de janta aratat de domnul Serhino, aveam si eu in plan sa le cumpar, se numesc Dotz Hanzo, dar acum dupa ce le-am mai vazut si pe alte masini mi se pare ca nu prea se preteaza Golf5-ului ca sunt prea bling-bling.

Link către comentariu

dap,sunt dotz hanzo...si eu le voiam...dar am facut o proba la cineva care le echipase gata sa le puna pe masina...si parca pe golf v...nu prea vin cum trebuie...:ceuameni: sau...nu prea imi plac mie...

oricum...visesz la OZ Ultrallegera 18'' ( sau printr-o minune 19'' :icon_redface: ) pe care sper sa le achizitionez in primavara...daca le dau pe ale mele pana atunci...:somnmare:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!