Jump to content

Demontare Parbriz, Luneta, Geamuri Etc


virgil15
 Share

Postare recomandată

Imi poate explica cineva cat de cat cum pot da jos parbrizul, luneta si celelalte geamuri de pe un golf 1 in 2 usi fara sa deteriorez chederele. Am mare nevoie de o indrumare ca nu vreau sa stric nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar nu stie nimeni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca nu sunt admise bump-urile in aria tehnica si s-ar putea sa iei warning de la moderatori. Ai rabdare, daca e sa stie cineva, iti va spune cu siguranta

Modificat de Obsy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Du-te la cei care se ocupa de montajul parbrizelor, ei au indemanarea si sculele necesare, DAR nu iti vor garanta ca iti vor demonta geamurile intregi, deci daca creapa e pe riscul tau.

De unde esti? Daca esti din zona BN, te pot ajuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt din Cluj. Geamuri noi cu tot cu chedere sau garnituri se gasesc pt mk1? Asta in caz ca se intampla ceva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Du-te la Gimarom, chiar in Cluj e headquarterul pt Romania, acolo gasesti raspuns la toate intrebarile tale. Geamuri pt mk1 se gasesc, si nici nu sunt scumpe. Mai mult cred ca te costa chederele.

In privinta preturilor fii linistit, au cea mai buna oferta de pe piata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ms mult de info. Esti un domn.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!