Jump to content

Poze Golf, Jetta Mk1/2 Modificate


88BLR
 Share

Postare recomandată

the 1'st one.. :(

Modificat de Ciubaca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imgp7534.jpg

42885481280ff0bfd16ab.jpg

3994403634f336e72d09o.jpg

48089699.jpg

51584181.jpg

40161589.jpg

66558485.jpg

92021860.jpg

mai cristi eu prima data am vrut motor si asta am facut !jantele is pt mine doar un accesoriu ,daca n-ai ce sa le invarta degeaba ! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Td-ul albastru nu prea are linie pe partea dreapta, aripa e mai jos in partea din fata, se vede si la capota, iar jantele alea parca sunt din alt film... Dar fiecare cu gusturile lui. :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Td-ul albastru nu prea are linie pe partea dreapta, aripa e mai jos in partea din fata, se vede si la capota, iar jantele alea parca sunt din alt film... Dar fiecare cu gusturile lui. :rolleyes:

de unde stii ca e TD ? si cum sa ii stea aripa bine la cat e de lasata ? cred ca freaca la greu cauciucu de aripa si poate daia e miscata! De jante poti sa zici ce vrei da mi se par grave !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie sa sari in sus, am si mentionat acolo ca gusturile nu se discuta. Eu doar mi-am spus parerea despre o masina care nu e pe gustul meu, iar linia....Sa mai auzim niste pareri, poate nu vad eu bine sau e modificata poza. Faptul ca ii freaca sau nu rotile, prea putin ma intereseaza, eu am scris ce am observat. Am zis ca e td bazandu-ma pe emblema de pe grila, poate sa fie 20vt, insa daca scriam asa ma intrebai de unde stiu ca e 20vt, sau?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina chiar e TD, a fost prezentat pe un forum din Ungaria, szrobik parca stie mai multe despre baiat. (Anul trecut am gasit masina lui din greseala, nu mai retin mare lucru).

Si da, aripa sta cam aiurea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:Driver: era sa cad de pe scaun : :D cand va arata asa si el meu ca acest LOW LIFE? :D

ON:

post-15050-1271065066_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie sa sari in sus, am si mentionat acolo ca gusturile nu se discuta. Eu doar mi-am spus parerea despre o masina care nu e pe gustul meu, iar linia....Sa mai auzim niste pareri, poate nu vad eu bine sau e modificata poza. Faptul ca ii freaca sau nu rotile, prea putin ma intereseaza, eu am scris ce am observat. Am zis ca e td bazandu-ma pe emblema de pe grila, poate sa fie 20vt, insa daca scriam asa ma intrebai de unde stiu ca e 20vt, sau?

Vazusem in poza ca scrie ceva cu turbo da nici prin gand nu mi-a trecut ca Td ! daca ziceai ca e 20v t nu mai intrebam ca era de asteptat ! neprietenosule :D :P Si nici nu sar in sus asa ai interpretat tu !!

Modificat de BalanGti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred ca a mai fost pusa poza ,dar e o masina de luat ca model :Driver:

post-15218-1271139752_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da a mai fost pusa,dar nu conteaza......cum zici tu sebi, "Ca Model"

Ce frumoasa vopsea de Lexus are pe ea Golfanul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt mine este cel mai frumos mk2 vazut vreodata.

gti0.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

superb :beerchug: ...il ajuta si poza dar si masinaaa :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mepvw14.jpg

masina asta tot timpul imi rapeste atentia.....tre sa fim nebuni sa nu recunoastem ca-i un mk2 model :blah:

pun si eu o poza :blah:

post-1474-1271319895_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"thelumpy" parca a lovit masina, nu? Cel putin eu asa stiam cum ca the "SPITZER" is total wreck.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Motivatie !!

n4vdph.jpg

aexp39.jpg

a4xxeo.jpg

2u466o0.jpg

Modificat de Cristi_XXZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!