Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

AdrianVAG vreau si eu unul! Locuiesc chiar in Dristor deci nu este nici o problema :icon_bounce:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu ma inscriu pt un sticker. Daca are cineva din zona sect 1 ar fi perfect, daca nu, vedem cum facem. :D

Modificat de Radhoozzz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma inscriu si eu la unul. rog pm cei care pot da ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau sa ii multumesc lui AdrianVAG pentru sticker :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau sa ii multumesc lui AdrianVAG pentru sticker :icon_thumleft:

Cu placere? daca mai vrea cineva un prv si se rezolva ps: imi pare rau pentru cei care vor prin posta dar nu ma complic in schimb cine e interesat va pot da nr celui care mi le face mie si va trimite cate vreti oriunde
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare! As vrea si eu un sticker pe negru. Cine ma poate ajuta sa-mi trimita un pm si vorbim.

AdrianVAG am inteles ca tu ai doar pe alb...:(! Bafta multa!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,unul pe alb m-ar interesa si pe mine ,asta bineinteles daca exista pe stoc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva sticker de interior pentru luneta? Daca da pm sa vedem cum intru in posesia lui... multumesc anticipat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,unul pe alb m-ar interesa si pe mine ,asta bineinteles daca exista pe stoc multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, ma inscriu si eu la unul, daca este pentru luneta, cu atat mai bine ''ca este mai trainic''. merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

noi ne inscriem da nimeni nu ne ajuta din cate vad , cred ca mai bine ne confectionam singuri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, doresc si eu sticker pentru un golf 4, interior sau exterior (nu conteaza), la culoare as vrea alb daca se poate. As mai vrea sa stiu si un pret, sau cum pot intra in posesia lui. Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau sa ii multumesc lui AdrianVAG pentru sticker :icon_thumleft:

Cu placere? daca mai vrea cineva un prv si se rezolva ps: imi pare rau pentru cei care vor prin posta dar nu ma complic in schimb cine e interesat va pot da nr celui care mi le face mie si va trimite cate vreti oriunde

salut , ajuta-ne si pe noi cu niste stickere pe alb te rugam , uite suntem mai multi care ne-am dori ,multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da si eu vreau.stau la mihai bravu deci tot prin zona.daca adrian nu mai are poate cunoaste cineva o serigrafie unde le putem face.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuze ca n-am mai intrat un timp pe forum..prv si o rezolvam si cu stickerele :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut. vreau si eu un sticker daca se poate azi... vin eu sa il ridic etc doar in bucuresti :) Daca nu.. ramane pe alta zi.. ma intereseaza pt exterior cu scris alb (il pun pe luneta spate care e ionizata)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un stiker alb?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai face nimeni stiker-e?

Unde gasim textul vectorial pentru a-l printa?

LE: Am gasit, era cateva topic-uri mai jos.

Modificat de maxyone
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vrea si noi din botosani cateva stikere platim transportul !!! rog un moderator sa sesizeze cererea. va multumim !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat costa un stiker, cu transport(posta) in Bucuresti? :)

Modificat de d.stoica11
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se aduna praful aici....intre timp mi-am facut rost singur!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Duminica,pe 27 ianuarie,cei din Bucuresti le puteti achizitiona gratis daca veniti la intalnirea de 10 ani la Real Pallady

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Duminica,pe 27 ianuarie,cei din Bucuresti le puteti achizitiona gratis daca veniti la intalnirea de 10 ani la Real Pallady

:lol: Cum???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!