Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Daca sunt din alt judet am vreo sansa sa ma aleg cu un sticker ? :idea:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Alexbc, n4spd, dati-mi pm. Spuneti-mi daca aveti vreo preferinta in ceea ce priveste dimeniunea (standard sunt 14.4x2.5 cm) si alegeti-va o culoare dintre alb, negru, argintiu si auriu

Week placut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

sper ca nu ma uiti :icon_thumleft:

Asa. N-am uitat, a durat doar ceva mai mult. Deci: colegul meu vine luni la Alba si are treaba pe soseaua de centura. Nu, chiar are treaba :D nu "treaba" ;) Daca mai ai nevoie, zi-mi, ca sa-i dau unul si evtl. vorbiti sa vedeti daca poate cineva sa se intalneasca cu el sa ti-l preia.

Un week-end extra :)

am intrat in posesia lui astept vreme mai buna sa il pun ,inca nu stiu unde dar va da bine alb pe verde.

te invit la o cafea daca ai drum pe la cugir

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker in brasov, braila nu ajung???

Modificat de kpatan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trimiti plic autoadresat si iti pun eu la posta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sper ca nu ma uiti :icon_thumleft:

Asa. N-am uitat, a durat doar ceva mai mult. Deci: colegul meu vine luni la Alba si are treaba pe soseaua de centura. Nu, chiar are treaba :D nu "treaba" ;) Daca mai ai nevoie, zi-mi, ca sa-i dau unul si evtl. vorbiti sa vedeti daca poate cineva sa se intalneasca cu el sa ti-l preia.

Un week-end extra :)

am intrat in posesia lui astept vreme mai buna sa il pun ,inca nu stiu unde dar va da bine alb pe verde.

te invit la o cafea daca ai drum pe la cugir

merci

Sa-l folosesti sanatos :) Anul asta nu mai am iesiri din oras sau, cel putin, niciuna planificata, insa daca mi se schimba programul, cu placere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am eu ,dar in Buc.

trimit in plic daca trimiti unul timbrat la mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De astazi are si Skody sticker.

Pun o poza mai jos.

Pentru cei care vor, am gasit o varianta sa le fac acasa, lungine 23cm, latime 5 cm, scris negru cu contur alb. Momentan doar asa se poate...pe viitor, mai vede, va tin ca curent.

Nu stiu inca cat vor fi de rezistente...o sa va anunt ce se intampla cu el dupa spalare. Sunt ptintate pe autocolant A4 si deasupra este aplicata o folie transparenta, adezivul este destul de bun....acum ramane sa vad.

L.E: am uitat sa va spun, sunt doar pentru aplicare pe exterior!!!

Mai am facute inca 3 momentam, o sa fac in foecare seara cate 2-3 in functie de timpul meu.

Le ofer gratis celor care sunt din Bucuresti, insa va rog sa imi spuneti inainte, si le primiti in weekend, cu conditia sa veniti la City Mall sa vi le dau. Anuntati-ma pe PM cate sa va fac, eventual daca aveti prieteni/vecini care vor, luati mai multe si le impartiti.

picture020gb.jpg

Modificat de ohne_zucker_06
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:coolpics:, arata :icon_cool: si :Driver: safe :)

ma intrebat cineva de format si dimensiuni ai idee?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dada eu is ala cu dimensiunile si formatu, sa stiu cum sa ii zic sa mi'l faca

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va salut dragi colegi un sticker cu vw forum pot gasi si eu pe la voi?sunt din targoviste!va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi trimiti plic autoadresat si iti dau eu sticker.

E valabil pt toti care nu sunt din bucuresti si vor sticker!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poi nu stiu. Am luat sigla in Corel de pe forum, am pus-o pe un CD, am mers la unu' cu un cutter-plotter si i-am zis sa-mi faca pe un metru patrat de autocolant alb cat de multe bucati de 30 cm. incap.

Zetz-it :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am spalat ieri masina si sticker-ul facut de mine a zburat. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori sa achizitionez si eu un sticker vwforum pentru passat-ul meu daca se poate ..sunt din sibiu de la cine sau cu cine ar trebui sa vorbesc sa intru in posesia unuia? astept un reply

frumos...:) abia astept sa gasesc sa lipesc si eu unul pe "barca" mea:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ce anume?...:(..chiar nu am avut timp sa citesc ca sunt putin in graba...adica as putea citi tot forumul la noapte dar acum am postat in graba...daca este cineva in sibiu in posesia unui astfel de sticker...:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!