Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Muale, imi poti trimite si mie unul prin posta, te rog ?

Contra cost, bineinteles !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca te grabesti da PM lui Dan; eset varianta sa ajung cu munca in Bv dar nu stiu cand.

eu am luat de la Dan pt a le da direct,sa trimit un sticker cu posta e mai greu (plic,timbre) si nu are ce cost sa fie,doar nu o sa iti cer 0.2 lei cat costa timbrul...mai mult ar costa transferul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oke, pai tinem legatura atunci, si daca ajungi prin bv poate ne intalnim si imi lasi si mie unul !

Multumesc ! :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker, cum se poate lua si cat m ar costa? pt interior daca se poate...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dati-mi fratilor pe pm adresa voastra si se rezolva

Desigur precizati culoarea si unde vreti sa-l lipiti: pe interior sau pe exterior

Bafta

Modificat de Muraru Dan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker pentru exterior, sunt din roman. cum pot intra in posesia lui ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

misufha:mie mi-a trimis 12 stichere pe negru pentru interior,daca vrei iti dau 1-2 gratis ,pe la sfarsitul saptamanii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am folie pe geamuri, nu stiu ce s-ar vedea, dar totusi as vrea unul, poate merge ... mi-ar fi trebuit de exterior. iti multumesc frumos pt tot

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am folie.Ce model s-ar potrivi mai bine?cine are si cat ar costa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dorii si eu un sticker cu VWForum , daca se poate .. cum pot da , cum pot platii , as dorii daca se poate pe alb

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut baieti

Scuze daca in zilele urmatoare doritorilor le voi raspunde cu intarziere.

Am ceva pbme cu fetita si mi-am luat liber.

Bafta

#TONI D:

Ai 6 pt interior ( cele in oglinda) si 6 pt exterior (normale) !!!

Modificat de Muraru Dan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Dan insanatosire rapida!

@micutu666 iti dau eu unul alb,pt exterior. trebuie sa ne intalnim undeva (daca ai drum in sect 3/ titan)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi-a trimis si mie Muraru Dan 2 stickere, ii multumesc si pe aceasta cale si raman dator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@micutu... nu prea imi este in zona sau cand ajung nu ajung planificat si nu stau mult.

azi de ex am trecut pe la pranz,spre autostrada :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sper ca nu ma uiti :icon_thumleft:

Asa. N-am uitat, a durat doar ceva mai mult. Deci: colegul meu vine luni la Alba si are treaba pe soseaua de centura. Nu, chiar are treaba :D nu "treaba" ;) Daca mai ai nevoie, zi-mi, ca sa-i dau unul si evtl. vorbiti sa vedeti daca poate cineva sa se intalneasca cu el sa ti-l preia.

Un week-end extra :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt din bc vreau si eu sticker sunt fan si membru al forum ului dar nu am reusit sa mi fac rost

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai un coleg chiar de acolo care te poate ajuta cand are timp. probabil o sa raspunda aici si va intalniti!

daca sunt persoane interesate in Constanta, ii pot servi cu cateva stickere micute,albe; majoritatea de exterior.

de luni pana vineri,sapt viitoare.

Modificat de Muale
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!