Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

azi mi-am pus si eu sticker. Mai am 3 bucati in plus. Daca vrea cineva il rog sa scrie aici pe forum. Nu pe pm, ca sa vada si lumea cine a scris primul. Primii 3 sunt castigatori :icon_thumleft: . Sambata sunt pe traseul Ghoergheni- Cluj Napoca (comuna Camarasu) si daca cineva e prin zona ii dau cu cea mai mare placere. Altfel trimit si prin posta contracost.Pretul unui sticker e 10 lei. Culoarea lor e cu fundal alb si scris negru.

Am auzit ca se va face recensamant si pt cei cu stickere :))

post-55955-0-52371100-1319124098_thumb.j

post-55955-0-41397600-1319124110_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frate, io nu inteleg cum naiba vehiculati preturi de-astea :ceuameni: Eu am facut la Cluj 66 de stickere albe, de exterior, 33 cm., cu 10 lei. ZECE. Toate, nu bucata. Poate m-am tampit si ar trebui sa le vand, insa io ca fraieru' le dau gratis la intalniri.

Ce naiba, nu-i greu: mergeti la o agentie de advertising, cumparati un metru patrat de Oracal sau Avery alb si dat-i inca 5 lei lu' pustiu' ala care e la plotter. Manevra asta n-are cum sa coste mai mult de 15, hai, 20 lei -> 20/66=0,30 lei/buc.

salut

pai atunci fa tu mai multe si le trimiti, contra cost bineinteles.

In ploiesti le pot imparti eu daca sunt doritori

Bun, atata doar ca n-as vrea sa i le dau vreunui "coleg" care sa inceapa sa le vanda. Daca te oferi, baga 10 lei in cont la je pentru transport si iti trimit cate vrei. Atentie, vezi ca la Ploiesti am verificatori undercover :D deci sa nu te traga :evil: de maneca sa faci rautati...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

LAURENTIU UTIU

in sfarsit :icon_bounce:

sant primu

dar daca il trimiti prin posta binenteles cu ramburs

Bwwlan

in ce cont trimit 10 lei ?

PS sper sa nu fug dupa doi iepuri :banghead:

Modificat de nacrabu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista varianta mai simpla, .jpg sau altceva, adica ma refer nu la corel sau altceva. Imagine simpla am nevoie. Vreau sa ma duc cu ea la un centru de printare.

Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Centrul acela de printare e imposibil sa nu lucreze cu Corel Draw, sau cel putin sa converteze fisierele intr-un format pe care il folosesc ei. Te sfatuiesc sa le iei asa cum sunt, pune-le pe un stick ceva si dute la ei. Succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@nacrabu: n-ai inteles; eu nu vand stickere cu zece lei. zece lei erau banii pentru costurile cu Posta, ca sa le trimit colegilor de la Ploiesti. stickerele-s gratis. daca ai drum prin aiud, iti trimit eu la cineva de acolo. daca ai rabdare pana saptamana viitoare cand avem livrare la cugir, iti trimit unul cu colegul meu care lucreaza pe duba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca vreti sticker normal (cu litere taiate din plastic) va trebuie in format vectorial, ca sa stie plotterul cut unde sa taie :D adica in format corel

daca vreti sticker printat pe folie de plastic, atunci va duceti cu JPG, dar nu va rezista mult acel sticker

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici nu m-am gantit la altceva "Daca te oferi, baga 10 lei in cont la je pentru transport si iti trimit cate vrei."

si daca am avut rabdare juma de an ,mai am o saptamana :icon_thumleft:

numarul de tel. il am la profil ca sa luam legatura cand vine colegul tau la cugir :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.Ieri am ridicat broderia care am confectionat-o de la o firma care numai de asa ceva se ocupa.Acum sa vad unde o sa cos aceasta broderie.Daca sunteti interesati de asa ceva dati un PM si va dau firma care se ocupam de asa ceva.Eu unul sunt super multumit de cum arata.

Si poza:

post-46557-0-94542500-1319362838_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti trimit eu la cineva de acolo. daca ai rabdare pana saptamana viitoare cand avem livrare la cugir, iti trimit unul cu colegul meu care lucreaza pe duba.

sper ca nu ma uiti :icon_thumleft:

Modificat de nacrabu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai are cineva din Buc vreun stiker - de dat !?!

chiar nu mai are nimeni??? sau asteptam de mos gerila? :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai am eu cateva - contactati-ma pe PM daca doriti sa ne intalnim in Bucuresti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Cine vrea stikere si e din Bacau sa spuna.

Lucrez toata ziua cu folie Oracal pe cutter plotter.

Culorile pe care le folosesc sunt toate lucioase, alb, negru, argintiu si auriu.

Sa-mi spuneti doar ce culori doriti si dimensiunea dorita. Dimensiunea din fisierul corel vad ca e 14,3 x 2.4 cm si pt luneta e foarte ok din pctul meu de vedere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ajung eu prin bacau.

@Muraru Dan cat ne-ar costa cateva stickere,le iau personal si mai distribui prin bucuresti doritorilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-am uitat, da' stai sa vad unde avem livrare: la Aiud, Alba sau Cugir, si dupa aia te anunt.

cand ai drum si prin alba anunta-ma ,am un vecin forumist care lucra in alba

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Muale, ai PM.

Pt cei interesati:

O coala (alb, negru, argintiu sau auriu) 70x100cm, cu folie de transfer 65x45cm, costa 15 RON.

La dimensiunea de 14.4x2.5cm intra 66 buc stikere. Desigur, importante sunt dimeniunea, culoarea si unde lipiiti stikerul ( interior sau exterior) sa stiu cum sa-l tai (in olginda sau nu).

@SSRAZVAN : Pot trimite si prin curier, cu plata ramburs.

Pt una-doua bucati, te costa doar transportul.

Pentru un numar mai mare, unde nu pot utiliza resturile de folie ramasa in urma a ceea ce fac la servici si trebuie sa folosesc coala noua, costa strict pretul materialului.

Doritorii sa-mi dea PM.

Dan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut fratilor!sunt din craiova si vreau si eu un sticker cum fac rost?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma vad eu in Bacau cu Dan,aduc stickere la Bucuresti.

ce culori sa iau? alb,argintiu,auriu,negru?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal,

Ma intereseaza si pe mine un stiker, dar as vrea sa fie negru cu margine alba, exact cum e sigla vwforum !

Are cineva asa ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi trebuiesk si mie 2 buc ,as prefera de interior,precizez k sunt din buc,unul pt a4 si unul pt caddy

Modificat de xtremex
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In weekend ajung in buc cu vreo 50 stickere,prin amabiliatea colegului Dan Muraru.

Albe,dimensiune standard.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!