Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

salut, in slatina cum pot face si eu rost de un sticker pt luneta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker alb daca se poate cu vw forum.cum pot face rost in alexandria teleorman?multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker vwforum preferabil alb daca exista...dar e ok orice culoare.

Astept oferte...ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal,

vreau si eu 2 stickere ...unu negru si un rosu....ms

Ps:ce dimensiuni sunt la stickere?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va puteti face si voi stickere mergand la o firma de acte auto(majoritatea se ocupa si de colantari masini si va pot face si voua stickere).tot ce trebuie sa faceti e sa mergeti cu sigla vwforum corel la acest "magazin" si sa cereti sa vi se faca aceste stickere.dimensiunea din corel pe care iesa stickerul nedimensionat este lunga de 20 sau 25 cm si lata de 4cm in zona literei "f".le puteti face mai mici sau mai mari dupa bunul vostru plac.

intrebati inainte cat va costa pentru ca sunt si nesimtiti care cred ca faceti reclama la nu stiu ce firma importanta si va taxeaza muuult mai mult decat ar trebui sa coste.

pretul maxim pe care ar trebui sa-l platiti pentru un sticker este de 5lei pentru autocolant normal,nu de alta dar tot aici pe topic am citit ca unor colegi li s-a cerut 50 de ron :blink:

atasez aici o poza cu stickerul de pe masina mea care e nedimensionat si sigla vwforum corel

post-48963-0-06952000-1296724493_thumb.j

sigla_vwforum_corel.zip

Modificat de GL-17-SEP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Am 2 stickere unul rosu si argintiu de exterior doar in Bucuresti.Gratis(Provincia...decat sa platesti taxe postale mai bine ...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut un sticker si pentru mine aveti? :D

Pe culoarea alba , argintie sau albastru de preferat.

Astept raspuns , multumesc anticipat!

Modificat de Sorin Paul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!sunt mai nou pe forum si caut si eu de ceva timp un sticker cu vwforum.........m-ar interesa cel pe argintiu.....se poate????merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am trimis pm @Sorin Paul.

@sash,nu merge, ai casuta plina?ai telefonul meu la profil,stickerul e oprit pt. tine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu ia colegul sticker-ul,le-as vrea eu pe amandoua,sau doar unul daca mai este disponibil anuntul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru Sibiu, nu are nimeni unul in plus. incerc de 2 ani si nu reusesc. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ioi si eu vreau un sticker pentru reclama unui site asa de bun si folositor.

daca imi ziceti si mie ca aveti...sunt disponibil pe Oradea si Zalau. sau Bucuresti pe 25 februarie in zona hotelului continental sau intercontinental, cum s-o numi...

va multumesc.

Modificat de silviutz00
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da vreu si eu sigla sa mi-o trimita cineva pe mail ca sa ma duc sa o scot ca aici in iasi e greu tare cu de toate :) mad_jockers care ma poate ajuta ..sau daca e cineva prin iasi care are stikere !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna ziua

pot face vwforum.ro pe autocolant cu livrare la dvs oriunde prin fan curier

costurile sunt urmatoarele: 22.32 lei TRANSPORTUL si 5 lei produsul deci un total de 27.32 pt un stiker cu dimensiunile: 20 x 3.3 cm

autocolantul se poate face "normal" adica aplicat pe exteriorul masinii sau "in oglinda" adica aplicat pe interiorul geamului

autocolantul este pregatit cu folie de transfer

va multumesc

Modificat de hed
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Eu sunt din Bucuresti,cum pot intra in posesia unui sticker dar as vrea sa fie alb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt bucuresti cine doreste cine pofteste poate sa vina sa-l ia direct de la mine

sector 4 Str Drumul Cretestilor cost 5 ron

0730511866 Adi

cu un telefon in prealabil

Modificat de hed
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off...

va donez eu 2 stickere negre 20cm lungime pe 2cm latime (litera F are 4 cm)

eu am dat 50 bani pe un sticker la o firma care face productie publicitara :)

va duceti cu, corel-ul si pe alb si pe negru nu va costa mai mult de 1 leu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In loc sa se ofere gratis aceste stickere au devenit surse de profit pentru niste nerusinati.Ce forum este asta care promoveaza jecmanirea membrilor sai?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

posesorii forumului nu fac bani din faptul ca tu ai cont aici si postezi :)

stickerele se ofera pe la intalniri

cei face fac bisnita din asta sa fie sanatosi, si eu am cerut sticker acum 2 ani, si un user s-a oferit sa mi le vanda cu 10 lei bucata :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si in afara de varianta corel draw pe propriile puteri nu exista varianta distribuirii de catre vwforum a unor stickere

?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!