Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

o poza la sticker`u vostru se poate ? vreau si eu sa vad cum arata cele mici si rosii...va rog !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti pot trimite eu unul prin curier, dar cred ca iesi mai ieftin daca ti-ai face unul in CT. Eu mi le-am facut pentru masina mea si sunt un pic mai maricele, cam asa:

post-26868-1282502631_thumb.jpg

Daca e OKSpune-mi si iti trimit. Doar sa platesti curierul...

m-ai poti trimite stickere?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

floryn_zdv ... de unde pot lua si eu sticker cu "restrictionat" ? aceeasi dimensiune ca al tau...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine imi trimite si mie fisierul ala cu modelul sticker`ului sa imi fac si eu vreo 2...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Link-ul din postul 1192 se pare ca este broken :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti spune ca le facem reclama, dar forumul nu are activitate comerciala, deci din reclama nu castiga nimic.

adreseaza`i intrebarea la voinea :icon_thumright: ... ai sa ramai surprins de raspuns cu privire la castigul de pe urma forumului ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si pe mine tot voinea ma cheama :)

inteleg ce zici tu, dar eu ma refeream strict la faptul ca noi purtam stickerele pe masini ca reclama. nu aducem un castig financiar semnificativ, mai degraba notorietate.

reclamele de pe site, intr-adevar, aduc bani, dar pe mine nu ma intereseaza. atata timp cat informatiile ce le caut, le si gasesc, voinea poate sa ajunga mai bogat decat bill gates de pe urma site-ului.

numa'bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara as dori si eu un sticker preferabil alb sau argintiu, este cineva pe la sibiu care are?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cineva din Cluj cu sticker in plus? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreun sticker si prin Piatra Neamt ? As fi interesat de unul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Colescu Sebastian

In Suceava cum pot sa gasesc si eu un sticker alb pentru interiorul lunetei?

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu mi-am facut rost de stickere singur,insa consider o totala lipsa de interes din partea moderatorilor in privinta asta.Ar putea da si ei macar un link catre cineva care se ocupa cu fabricarea lor,daca nu distribuie ei,asa cum in mod normal cred eu ca ar trebui.Las un id de mess de la cineva care se ocupa de asa ceva: stickere_auto

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce dimensiuni fol voi? la cel care se lipeste pe haion (luneta) la variant

Modificat de mami
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu coralu de la "restrictionat" sau daca se poate sa o cumpar de la cineva...insist !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am dat comanda la o firma astazi. sunt gata luni dupa ora 16. cam scumpe totusi. astept sa vad cum arata. am comandat doar 5 sa am. va tin la curent

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt niste nesimtiti cei care ti-au cerut atat!

la mine in oras la o firma de acte auto costa 3lei sa fac unul orice culoare,iar colegului soila ii ia 50 de bani pe cele albe daca am inteles bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!