Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

nu, nu era vorba ca iti poti comanda din tara ci chiar din timisoara! daca ai fi citit pe site-ul acela, ai fi vazut ca e o adresa din timisoara, eu am trecut orasul in profil ca fiind timisoara...deci? ce alte nelamuriri mai ai?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, ma intereseaza si pe mine un sticker, stie cineva de unde pot cumpara in Brasov ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

octavia owner
nu, nu era vorba ca iti poti comanda din tara ci chiar din timisoara! daca ai fi citit pe site-ul acela, ai fi vazut ca e o adresa din timisoara, eu am trecut orasul in profil ca fiind timisoara...deci? ce alte nelamuriri mai ai?!

salut,

cand spui "site-ul acela" te referi la una din paginile anterioare din acest topic la care ma trimite acel link?

sorry dar desi am recitit acea pagina, imi scapa ceea ce vrei sa-mi arati.

daca intradevar vrei sa fii helpful, trimite-ma cu un link direct la postarea respectiva.

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil Cristi se referea la postul urmator :

salutare!

nu stiu daca au site (sincer, nici macar nu am retinut numele firmei), dar fiind aproape de locul meu de munca, pot sa-ti explic unde au sediul: pe strada josef preyer, intre mangalia si resitei. pe liniile de tramvai 2, 3, 7, intr-o curte pe partea stanga cum mergi din dambovita spre iosefin.

de fapt, mi-am amintit. cauta aici: http://www.bizoo.ro/firma/simcografic.

numa'bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, ma intereseaza si pe mine un sticker, stie cineva de unde pot cumpara in Brasov ?

Vino şi tu la

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

octavia owner

Imhot3p, multumesc frumos pentru info.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cateva zile o sa am si eu 10 stickere dimensiuni 18/3 .. va tin la curent ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

octavia owner

daca cumva are vreun timisorean cateva stickere mai mici gata facute, de care se poate desparti, il rog sa-mi dea de veste.

merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu un sticker va rog daca este cineva din Cta il rog sa i-mi dea si mie il platesc nu degeaba. Sau poate un coleg care poate sa i-mi trimita prin curier ceva pls. PM va

rog

Modificat de floryn_zdv
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti pot trimite eu unul prin curier, dar cred ca iesi mai ieftin daca ti-ai face unul in CT. Eu mi le-am facut pentru masina mea si sunt un pic mai maricele, cam asa:

post-26868-1282502631_thumb.jpg

Daca e OKSpune-mi si iti trimit. Doar sa platesti curierul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum pot face rost si eu de unul? cat costa? sunt mai multe culori?

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti pot trimite eu unul prin curier, dar cred ca iesi mai ieftin daca ti-ai face unul in CT. Eu mi le-am facut pentru masina mea si sunt un pic mai maricele, cam asa:

post-26868-1282502631_thumb.jpg

Daca e OKSpune-mi si iti trimit. Doar sa platesti curierul...

Multumesc foarte mult dar am rezolvat . Dupa ce la mine in oras la o firma mi s-a cerut fabuloasa suma de 30 de lei pe un parasolar auto pe cand la piese auto era 11 lei mi-am luat inima in dinti si am plecat la judet si cu 10 lei mi-am facut 4 stickere . Cam asa arata

post-30772-1282643071_thumb.jpg

Modificat de floryn_zdv
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CrisH - exista 2 variante (de altfel discutate si mai sus)

1.exista un fisier cu sigla asta (ti-l pot trimite si eu) si te duci cu el la orice firma de publicitate si iti face abtibildele ce culoare vrei...sunt si reflectorizante.

2.sau iti pot trimite eu unul prin curier dar platesti tu transportul (asta e varianta mai scumpa) am rosu, alb sau negru.

floryn_zdv - arata bine. Pe spate nu ai pus?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum pot face si eu rost de un sticker cu vw forum???sunt din bacau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la ploiesti cum reusesc sa primesc unul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe spate am altceva :D si nu cred ca mergea sa pun si cu vwforum

post-30772-1282733253_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

s-ar putea sa-mi urc administratorii site-ului in cap dar mi s-ar parea normal ca acestia sa il distribuie gratuit datorita faptului ca, si noi la randul nostru, le facem publicitate gratis pe masinile noastre

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti spune ca le facem reclama, dar forumul nu are activitate comerciala, deci din reclama nu castiga nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

donez eu 4 stickere negre 20cm lungime pe 2cm latime (litera F are 4cm)

cine vrea, sa plateasca transportul prin posta :) nu stiu cat este sincer

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

octavia owner

salut, sunt interesat...un numar de telefon pe privat se poate?

merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

s-ar putea sa-mi urc administratorii site-ului in cap dar mi s-ar parea normal ca acestia sa il distribuie gratuit datorita faptului ca, si noi la randul nostru, le facem publicitate gratis pe masinile noastre

Eu chiar am crezut ca asa se intampla, pana am inteles de fapt ce si cum. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

octavia owner

revin cu intrebarea:

daca cumva are vreun timisorean cateva stickere mai mici gata facute, de care se poate desparti, il rog sa-mi dea de veste.

merci.

contra cost, bineinteles.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

suna-ma. ai numarul meu in profilul meu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Bucuresti mai are cineva Stickere?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!