Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

vreau si eu sticker mic de interior, alb, vin si il iau din buc daca este nevoie, sau il ridica cineva de la adresa. thx.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal..as dori si eu un sticker mik pt exterior pe alb.sunt din targoviste si daca se poate pune pe curierat(platesc bine :excl:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal,

am eu doua sticker-e disponibile de exterior cam 38 cm x 7cm,fontul este alb si bordura(marginea) textului este argintiu

eventual am sa pun 2 poze sa vedeti cam cum arata.

este aici cineva care face cam orice tip de sticker si eu am dat 15 lei pe unul pentru mine...eventual vb

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@plus8: atunci la ce mai vrei ? stai acasa

nu-mi spune tu unde sa stau,ca altfel sunt nevoit sa te trimit si eu undeva mln

am luat sticker la intalnirea aniversara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aici sunt pozele

http://img297.imageshack.us/img297/5236/img0757.jpg

http://img297.imageshack.us/img297/748/img0758.jpg

acum sa vedem cum le trimit catre voi(ca timp sa umblu p la posta nu prea am....serviciul imi ocupa tot timpul)

astept sugestii !!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu Fan Courier....il chemi oriunde esti,iti ia coletul/plicul si gata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fan curier este praf la calitatea serviciilor, am patit-o chiar astazi, cu niste leduri de la lexxus, au facut 3 zile de la Arad. FAN CURIER SUCKS!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare, eu sunt din timisoara de la cine pot lua si eu un sticker multumesc mult astept un raspuns de la cineva numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal,

am eu doua sticker-e disponibile de exterior cam 38 cm x 7cm,fontul este alb si bordura(marginea) textului este argintiu

eventual am sa pun 2 poze sa vedeti cam cum arata.

este aici cineva care face cam orice tip de sticker si eu am dat 15 lei pe unul pentru mine...eventual vb

eventual pot sa vb cu respectivul sa mai fac citeva ....si alte dimensiuni....vezi poze mai sus!!!

:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eventual pot sa vb cu respectivul sa mai fac citeva ....si alte dimensiuni....vezi poze mai sus!!!

:Driver:

putem incepe o lista cu doritori iar cand se strang suficiente cereri(numarul lor ramane la latitudinea ta) sa faci o comanda la respectivul care face? ce zici?

1-liviucon(sticker alb pt interiorul lunetei)

Modificat de liviucon
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am stickere pe alb ( dimensiune aprox. 20 x 2 cm) , pentru cluj napoca le pot da personal , dar pot trimite si in tara prin posta romana daca se strang mai multe persoane , cine doreste sa ma contacteze prin mesaj privat!

post-14669-1264001337_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai pot sa iti trimit PM pana maine asa ca postez, de cate stickere dispui? Eu am trimis mesaje la buzoieni, poate vor , si sa nu incurc oamenii degeaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ma intereseaza si pe mine un stiker mai mic de interior , sa-l pun pe luneta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,as dori si eu un stiker cu vw forum pentru luneta....am vazut la cineva si mi-a placut....cum trebuie sa fac sa intru in posesie? :rolleyes:

imi trebuie sa-l lipesc pe exterior,ca am folie neagra....

Modificat de VN-82-XXL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam asa a venit la mine .... e pus pe exterior si mie imi place mult...desi cred ca o sa trebuiasca sa-l refac ca am gasit eleron GTI si este cam la limita !!!

post-56511-1265466746_thumb.jpg

Modificat de look2you22
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

look2you22 si cu cine trebuie sa vorbesc si eu pentru a intra in posesia unui sticker din asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut la toata lumea.De la Brasov suntem vreo 3-4 persoane care vrem stickere.Ne ajuta is pe noi cineva?poate e cineva din Brasov care distribuie.Va rog.Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt interesat de un sticker cu vw forum si sunt si eu din Bv. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut la toata lumea.De la Brasov suntem vreo 3-4 persoane care vrem stickere.Ne ajuta is pe noi cineva?poate e cineva din Brasov care distribuie.Va rog.Multumesc anticipat

Salut baietii!

Cred ca la intalnirea de iarna se gasesc si stickere si este si aproape de voi.

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=65259

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci ne ajuta is pe noi cineva va rugam?deci eo unu vreo vreo 3 stickere si se pare ca si NTZ( membru) vrea si el.toti din Bv.Asteptam sa ne ajute cienva.va rugam.multumim anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Recaro, del mai simplu si eficient mod de a face rost de stickere - cum am facut eu.

1. intri aici: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=1061 si downloadezi atasamentul pus de Voinea.

2. copiezi pe un stick

3. cauti pe net o firma din BV care se ocupa cu colantari (gen taxiuri), inscriptionari, etc (la o prima strigare pe google am gasit SC NAFRAMA SRL, strada piriului 4, BV)

4. mergi la firma respectiva si in 10 minute ai 20 de stikere (la marimea, culoarea dorita)

eu iti recomanzi sa procedezi asa, mergi la sigur.

Ionut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ionut.Mersi mult.asta era ca nu stiam daca sa pus o asemenea imagine pe forum.mersi mult.Numai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu placere, sper sa ajute pe mai multi novici (ca si mine) care nu stiau de unde sa faca rost de ele :icon_cheesygrin:

p.s dau foarte bine albe pe o luneta cu folie :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!