Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

greierasul_singuratic

si io vreau !la Sighisoara nimic?

sau la Tg Mures?

Cum pot intra in posesia lui?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ar interesa si pe mine un sticker de exterior cu vw forum albastru daca se poate daca nu si alb, daca e cineva aproape de zona crangasi...universitate si ma poate ajuta as fi recunoscator. Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum fac sa intru si eu in posesia unui sticker cu vwforum? Masina mea e capucino bej si merg foarte mult in zona Aviatiei - Floreasca - Lacul - Tei -Victoriei - 1 mai - 13 Sept .

Mutlumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@nsm: lacul tei colt cu barbu vacarescu, acolo lucrez. ma gasesti de luni pana vineri

ce culoare vrei ?

mai am: 2 albastre (ambele de interior), 3 verzi (1 de interior si 2 de exterior) si 1 mare alb (mare = 50cm/7cm)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna, in Sibiu este cineva cu stickere?!? Unu pe alb preferabil (masina este de culoare inchisa)... Multumesc anticipat!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, in italia este cineva cu sticker-e?cum as putea avea si eu unul?? mentionez ca nu resesc sa deschid imaginea in corel care am gasit-o pe forum :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu dc se poate unul verde mic de interior

sunt in zona militari-piata gorjului...

cam cat costa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

silviu_golf4_bacau

Baieti va rog mult de tot vreau si eu 2 stickere unu mic si unu normal sunt din bacau si nu gasesc la nimeni aici ,nimeni nu are si nu se mai ocupa cu stickere si doar vin la intalniri da nimeni nu are ,va rog mult care vrea sa imi trimita si mie va platesc nu moka!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu as dori sticker-e cu vwforum,dar daca as gasi pe undeva(eu locuiesc in Breaza/Prahova) si cum?ar exista si pentru luneta cumva?daca nu,de exterior,dar de dimensiuni acceptabile adica nu prea mari ci doar cat sa vada cel din masina din spate,atat!multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Cand se tin intalniri in Cluj?:D As vrea sa vin si eu. Mersi

Modificat de WILDog
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu 2 stick-ere,unul sa-l lipesc iar celalalt rezerva :D daca mai sunt (de interior ar fi extraordinar)

Modificat de tomytzul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@plus8: nu costa nimic, vino la intalniri si ti se va da.

Cand si unde sunt intalniri ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@plus8: atunci la ce mai vrei ? stai acasa

Cand si unde sunt intalniri ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dreadful a ramas fara, este cineva prin cercul gara n-crangasi-unirii-universitate care sa ma ajute cu un sticker pe albastru de exterior(mic)? Ms mult.(Nu pot veni la intalniri, nu am masina cu mine momenta).

Modificat de Jade
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

silviu_golf4_bacau

eu cred ca scriem degeaba aici ca oricum nimeni nu ne da nimic,nici un raspuns nimica,toti vrem stickere dar nimeni nu raspunde la cerintele noastre,ar fi mai bine sa se inchida Topicul

Se face lista pentru comanda de suport de numere cu sticker vw forum va rog inscrieti-va pe lista suntem 73 ,la 100 de oameni se da comanda link aici http://vwforum.ro/index.php?showto...7709&st=300

Actualizare lista:

1 * 2 buc. (1 set) - cip12cip12 (Bucureşti)

2 * 2 buc. (1 set) - Mrs10Gbr (Bucureşti)

3 * 2 buc. (1 set) - Police (Bucureşti)

4 * 2 buc. (1 set) - lucian_90tud (Iasi)

5 * 2 buc. (1 set) - deeJayOg (Bucureşti)

6 * 2 buc. (1 set) - Riddler (Brasov)

7 * 2 buc. (1 set) - D a n i (Deva)

8 * 2 buc. (1 set) - DRIVER07XXX (T

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu cred ca scriem degeaba aici ca oricum nimeni nu ne da nimic,nici un raspuns nimica,toti vrem stickere dar nimeni nu raspunde la cerintele noastre,ar fi mai bine sa se inchida Topicul

Se face lista pentru comanda de suport de numere cu sticker vw forum va rog inscrieti-va pe lista suntem 73 ,la 100 de oameni se da comanda link aici http://vwforum.ro/index.php?showto...7709&st=300

Actualizare lista:

1 * 2 buc. (1 set) - cip12cip12 (Bucureşti)

2 * 2 buc. (1 set) - Mrs10Gbr (Bucureşti)

3 * 2 buc. (1 set) - Police (Bucureşti)

4 * 2 buc. (1 set) - lucian_90tud (Iasi)

5 * 2 buc. (1 set) - deeJayOg (Bucureşti)

6 * 2 buc. (1 set) - Riddler (Brasov)

7 * 2 buc. (1 set) - D a n i (Deva)

8 * 2 buc. (1 set) - DRIVER07XXX (T

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!