Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

mda am tot zbierat eu pe la intruniri ca vreau si eu unu de exterior gri sau alb

Daca are cineva de vanzare vreau si eu doua bucati ca am ramas fara:(

daca e cineva din bucuresti vin eu si il iau

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

unde ati tot zbierat nu stiu .. eu vin la 90-95% din intalniri si am de fiecare data stickere dupa mine ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum intram in posesia stikeru-lui ? eu am nevoie de 2a pentru Baia-Mare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

unde ati tot zbierat nu stiu .. eu vin la 90-95% din intalniri si am de fiecare data stickere dupa mine ..

Salut!

O estimare pentru urmatoarea intalnire in Bucuresti la care vei fi si tu?

As dori si eu un stiker.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

unde ati tot zbierat nu stiu .. eu vin la 90-95% din intalniri si am de fiecare data stickere dupa mine ..

Hai nu te mai lauda atata :( Mai bine cand ma vezi data viitoare, loveste-ma si pe mine cu 2-3 stickere mai inchise la culoare, pentru loganul de la munca. (Acum am unele verzi, si se vad adevarat rau :icon_thumright:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@gHapciu: tot verzi am si eu in clipa asta .. treb sa mai iau sau ma duc sa fac :salut:

@foxy vr6: azi @ 19:00 la sala polivalenta ... sau 21:00 la casa poporului .. sau maine 21:00 casa poporului .. sau poimaine 21:00 casa poporului .. ? si ieri si alalteieri am fost ... ce estimare, zilnic :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dreadfull,salut.mai vreau si eu stickere.am colegi la munca,membrii toti,si plang dupa stickere.si stau in saftica,le e greu ssa ajunga in oras,daca nu au treaba.

si mai vreau si eu,de ce sa mint.ceva pe alb,de exterior

se poate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Cand se face o intalnire saptamana asta? sunt in fiecare seara intalniri sau o data pe saptamana? Mia spus cineva ca duminica la ora 11 la Polivalenta...este corect? as vrea sa vin si eu , dar la una de seara pt ca lucrez pana la 23:00 si nu pot scapa mai devreme...se sta pana la ora aceea?

P.S. Vreau si eu un sticker...Dau o bere(fara alcool:() :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu daca se poate una bucata sticker exterior, dar cu o grosime de maxim 2cm :D

se poate trimite prin posta ? platesc eu evident

cu stima

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare !! Vreau si eu un stiker pt golfu' meu.. e cineva pe aici din Craiova care are?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate vreti sa vi-l faceti singuri,cit de mare si ce culoare vreti...:vinemosul:

Modificat de gamet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, as vrea si eu 2 stikere de exterior sa pun pe usa spate de la golf-ul meu variant :icon_thumright:, mai sunt de vanzare ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

La cat de bun ajutor mi-au fost posturile utilizatorilor de vwforum consider ca trebuie sa intorc ceva catre comunitatea vwforum. Vorbesc de stickere de exterior. Dimensiunile mi-ar conveni sa fie la fel pentru toata lumea. Paleta de culori este limitata si imi iau angajamentul de a o atasa tot in aceasta saptamana. Ce nu pot sa fac vis-a vis de autocolantele exterioare este livrarea individuala. Primim ajutor aici cu siguranta de la membri, seniori, moderatori, site admin, samd, evident, fara parale.

Va salut!

Mihai Maierean

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu un logo in format mare daca se poate, am tot cautat, dar sunt mici

sunt firme de advertising care fac tot felul de stickere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuzele mele, am uitat sa editez postul

am gasit intre timp thread-ul, dar acum caut un convertor CDR 2 JPEG :icon_thumright:

am gasit un site care iti face online conversia si iti trimite pe mail rezultatul

cine doreste site-ul sa-mi trimita PM

numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in Iasi ajung stickere? :vaidecapulmeu: si golfu meu sta cu luneta goala :ceuameni:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ soila

Fisierele in format CDR/vectorial se pot modifica(mari/micsora) fara a i se afecta calitatea.

Nu trebuie convertit in .jpeg, pur si simplu te duci cu fis. CDR pe stick si ti-l scoate la orice dimensiune doresti.

ciao

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea sa imi fac un sticker cu POLO insa nu gasesc pe net logo-ul asta pentru modelul 9N. Ma poate ajuta cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu un passat CC si doresc sticker! Pentru Bucuresti cine da ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se poate si pt Iasi un sticker cu vwforum pt un mkIII? ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si noi, BROSCARII, :icon_thumright: suntem interesatzi de...d'astea, cum le zice... :blah:

io vreau un abtzipild sau cum ii zice, :blink: d'ala transparent, de 10 cm inaltzime si...nu stiucat (20-25?? :blink: ?) lungime.. :angry: sa pun pe barbrizu' de buzz...

care e cu d'astea, :vaidecapulmeu: plz, sa bage aci: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=22812

cu pretzu', ce are, si cum.. :blah:

io-s din Buc.. :blah_:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!