Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Duminica nu-s in Bucuresti, dar poate mai au baietii. Daca vii joi ma gasesti pe acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, as dori si eu un sticker, daca mai este valabila oferta. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu un set pentru noua achizitie din semnatura.Please.Astept PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oare cum ajunge si la Bistrita un sticker?...am folie super dark black pe spate deci cred ca ar fi bun ceva de exterior. Cum se procedeaza?

Tks

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai am eu stickere ... Sunt din Focsani si la facultate in Constanta. Cine are nevoie sa imi lase un PM !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu 2 stickere de exterior, unu' pentru mk3 si altu' pentru seat. Maine le pot ridica personal din Bucuresti. Daca nu...s-a dovedit ca Posta Romana face minuni :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut...as vrea si io un sticker mic in botosani daca se poate

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

M-ar interesa si pe mine un sticker mic.

Merci.

Modificat de Bobby_19
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ATENTIE! Acest post a mai fost si o sa mai fie postat de cate ori este cazul!

POST VALABIL PENTRU TOTI CEI CARE VOR STICKERE si nu le pot obtine de la colegi in cadrul intalnirilor!

GANDITI asa : ...un simplu plic trimis catre voi, sa zicem prin posta - chiar si recomandat - face vreo 3zile si desi costa destul de putin ca valoare financiara, consuma destul de mult timp. (nu banii sunt problema, ci timpul pierdut aiurea)

Astfel...daca intri in topicul asta: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=1061 o sa gasesti sigla sticker-ului intr-o arhiva .zip, in format pentru Corel. Salveaza pe o discheta sau pe un cd (NU TREBUIE SA AI COREL) arhiva si mergi la o firma de LA TINE DIN ORAS , care face firme luminioase, bannere, carti de vizita, etc... ( oricum undeva unde are cutter/plotter ).

ACOLO VA PUTETI FACE PE LOC, ATATEA BUCATI CATE DORITI, DE INTERIOR SAU EXTERIOR, MICI SAU MARI, ORICE CULOARE SI LA UN PRET INFIM!

Bafta si... LA MUNCA, NU LA INTINS MANA! (gluma) :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ascultator de felu` meu :vaidecapulmeu:...asa am sa fac. Tks

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doru_constantiniu
ATENTIE! Acest post a mai fost si o sa mai fie postat de cate ori este cazul!

POST VALABIL PENTRU TOTI CEI CARE VOR STICKERE si nu le pot obtine de la colegi in cadrul intalnirilor!

GANDITI asa : ...un simplu plic trimis catre voi, sa zicem prin posta - chiar si recomandat - face vreo 3zile si desi costa destul de putin ca valoare financiara, consuma destul de mult timp. (nu banii sunt problema, ci timpul pierdut aiurea)

Astfel...daca intri in topicul asta: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=1061 o sa gasesti sigla sticker-ului intr-o arhiva .zip, in format pentru Corel. Salveaza pe o discheta sau pe un cd (NU TREBUIE SA AI COREL) arhiva si mergi la o firma de LA TINE DIN ORAS , care face firme luminioase, bannere, carti de vizita, etc... ( oricum undeva unde are cutter/plotter ).

ACOLO VA PUTETI FACE PE LOC, ATATEA BUCATI CATE DORITI, DE INTERIOR SAU EXTERIOR, MICI SAU MARI, ORICE CULOARE SI LA UN PRET INFIM!

Bafta si... LA MUNCA, NU LA INTINS MANA! (gluma) :Driver:

Teoretic, ai dreptate. Dar ce firma, daca nu cunosti pe cineva acolo, te baga in seama cu o asemenea comanda?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci... cine doreste sticker poate sa imi dea PM !!!

Zona Focsani / Constanta [PM cu dimensiune si culoare]

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doru_constantiniu

Daca vrea cineva stickere, dati-mi un PM cu marime, culoare si tip (interior/exterior).

post-15988-1235323818_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Bucuresti , cine ma ajuta cu un sticker mic?Va multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ajung maine prin Iasi daca ma poate ajuta cineca cu un stic vwforum

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Duminica ajung la Constanta... Cine doreste sticker sa imi lase un PM :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare! un sticker mic si pt mine cine ar avea sa imi dea ,daca aveti drum prin Fagaras :rolleyes: ?Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma abonez si eu ptr un sticker :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar in zona mea (Focsani, Panciu, Adjud)....cum fac rost si eu de un sticker? Unul alb mi-as dori :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cine ma ajuta cu un sticker mic rosu sau elentual alb? daca e cineva din cluj sau baia mare care poate sa ma ajute...merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot la Baia Mare un sticker rosu sau alb daca se poate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!