Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Si eu vreau un stikere cu vwforum.ro cine imi poate da si mie ? stau in dr taberei ca punct de reper.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu pt duba mea,pe negru si alb,Braila si pretul.Multumesc

Modificat de cabina
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Doresc si eu un set de stickere va rog frumos / Suport taxele postale !!

Pentru membri din Focsani si/sau Constanta cine poate sa ma ajute raman dator :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu unul mare de exterior, albastru.Pt luneta am hatchback dar nu stiu dimensinile care imi trebuie.MS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu un sticker pentru bora. Cum fac :D :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu vreau un stiker pentru luneta de interior cine poate sa imi dea si mie unu pls! un PM. multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu sa fiu moderator, as pune undeva si un stick-er in format electronic. Multi dintre membri cunosc diferite persoane pe la imprimerii si si-ar putea face singuri, ori ar putea face si pentru alti membri din zona lor.

Eventual astept si eu unul la asivideo@gmail.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate si eu un sticker VWFORUM contracost? prin zona Onesti-Bacau.

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Daca treaba cu brelocurile a cazut ... ma ajuta si pe mine cineva cu 2 buc sticker VWFORUM ?

Va doresc ca noul an sa va aduca numai bucurii ! :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

In Timisoara mai are cineva stickere? As dori si eu 2! Inca ceva: cum sunt facute, sunt rezistente (cele de exterior)? Ca n-as vrea sa ma trezesc dupa cateva spalari ca incepe sa se duca parti din ele si raman doar urme..

Si un pic de off topic (sorry): stie cineva cu ce solutie pot scapa de un sticker? Mi-am luat Golful din semnatura din DE si a venit cu un sticker de care vreau sa scap si nu stiu cum..

Multumesc.

Raul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu am rezolvat problema... am procurat de la intalnirea de iarna, a adus Voinea. Multumim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ajung sambata la deva probabil. pe drum(pitesti, ramnicu valcea, sibiu,sebes, chiar si hunedoara ,deva) daca e cineva interesat(si reusesc sa ma gasesc maine sau sambata inainte de plecare cu cineva care are stickere din bucuresti ca sa cumpar, ca vreau si eu unul pentru mine) pot sa iau mai multe daca sunt doritori din orasele pe care le-am mentionat. no extra fee :P , o fac cu placere daca tot am drum si ajung sa intru in posesia lor.

Modificat de medley
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

Si un pic de off topic (sorry): stie cineva cu ce solutie pot scapa de un sticker?

Raul

sticker-ele se desfac foarte bine cu WD-40

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Bucuresti este cineva care are stickere? As vrea o bucata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

TaDaSuS este din Bucuresti... si face tot feluri de minuni... supertara baiatu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La TaDaSuS mi-am facut si eu si sunt foarte multumit! Nu sunt din Bucuresti, insa mi le-a trimis prin Posta. Face si de interior si pt exterior. Par de calitate, sa vedem acuma cati ani rezista :vaidecapulmeu:

Raul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai veniti si voi pe la intalnirile de la Polivalenta. Mai am eu cateva stickere si le dau asa cum le-am primit, moca :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Vreau si eu un sticker daca mai e valabila oferta, si sa-mi spui unde trebuie sa vin sa il iau. Nu m-as supara daca imi dai 2.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut.

Daca mai e valabil anuntul, as dori si eu un set de stik-ere cu vwforum.

mersi.

:banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti aduce te rog duminica viitoare? As veni si eu la intalnirea de la Polivalenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!