Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Salut , doresc si eu un sticker cu vwforum.ro alb , care ma ajuta ? pls

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

donez stiker modelul mic de culoare albastra , decat sa stea pe birou mai bine sta pe o masina :P ( nu trimit prin posta ) cei interesati sa dea un PM

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti sa intrebi la topicul intalnire spontana cluj

poate e cineva interesat de pe la noi :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut all,

Cine mai are stickere si e din Bucuresti. As vrea si eu unu negru,alb sau albastru sa il pun pe luneta. Multam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Helou!

Doresc si eu un sticker de exterior argintiu pentru luneta.

Daca cineva ma poate ajuta ne vedem la intalniri la CP, Junior sau Sala Palatului. Sau vin eu dupa el. :Driver:

Multam anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker mic alb/argintiu cel putin pentru ca nu pot venii la intalniri, imi pare rau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Doresc si eu un sticker negru pentru luneta. Ma poate ajuta cineva - bucuresti? (pm sau tel)

Multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut.Asi dori si eu un sticker gri metalizat(in ton cu masina :icon_thumright: ).Vreau sa stiu daca e ok sa-mi fac eu unul, sau trebuie sa primesc de la un admin;Momentul inmanarii este unul emotional si plin de har. :rolleyes: Acum , lasand gluma, vreau sa-mi fac un stiker, dar nu stiu de care.Unul mic si finut pe luneta, sau unul mare, cum e mai ok?sa se lipeasca pe exterior sau interior?Unde gasesc cateva poze cu ele lipite pe masini?Aveti idee daca se pot face la diverta in plazza?Din ce material trebuie confectionate ca sa reziste cat mai mult si sa nu se deterioreze?Astept cateva pareri de la cei care au,si ceva sugestii cum sa le fac.Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata.AM rezolvat problema.AM fost la PLazza , la Diverta, si am facut un stiker de 15 cm lungime, gri, foarte fain si l-am lipit pe luneta spate stanga sus.A costat 10 ron.DIn pacate l-am pus putin cam stramb, dar merge.Am sa-l schimb mai incolo, si am sa ma chinui sa-l pun drept.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare.Doresc si eu 2 stickere cu vwforum pe alb ca sa le pot lipi pe lunetele din spatele masinilor (contracost + taxe transport )

Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut...ce font ai folosit la diverta?ca si eu am fost in seara asta si nu am gasit nimic asemanator:(

merci frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, vreau un sticker vwforum pe care sa-l lipesc pe numar. Cine ma ajuta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua,

M-ar interesa si pe mine achizitia unui sticker mic gri metalizat pentru spate. Daca se poate sa ma ajutati...

Multumesc

Modificat de Zhe_Fox
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Mii de multumuri lui RICUSS (Craiova) pentru stickerul =vwforum=

In sfarsit am facut rost de unul, de cand il astept !! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ar interesa si pe mine sa intru in posesia unui sticker alb,de dimensiune mai mica ...eventual de exterior...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Didi Bla bla bla

As vrea sa intru si eu in posesia unui sticker vwforum sau lupoforum. Daca ma poate ajuta cineva i-as fi foarte recunoscator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare tuturor, sunt noul posesor al unui Golf 2 si noul membru al vwforum( sunt inregistrat din mai, dar numa de luna asta am inceput sa citesc forumul :) ). credeti ca in Brasov am sanse sa gasesc un sticker cu vwforum?

Modificat de Slazenger
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut! de unde pot achizitiona si eu un sticker vwforum de dimensiune mic/mediu pt luneta de preferabil gri cu alb?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Vreau sa am si eu onoarea sa lipesc un sticker vwforum (alb, ptr exterior). Cum pot intra in posesia unuia?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Luati legatura cu TaDaSus pentru cei din Buc dar poate trimite si in tara. Este de incredere si promt... lafel si claitatea! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Negasind un topic care sa se potriveasca cerintelor mele, postez aici o intrebare catre domnii moderatori: Avand o masina de serviciu, renault master, oare pot sa-mi lipesc un stiker pe ea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!