Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Trimite un PM la TaDaSuS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Vreau si eu sa imi pun un sticker cu vwforum.ro desupra farului (Alb), cat costa, cum pot intra in posesia lui? :icon_thumright:

Multumesc

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ia legatura cu TaDaSuS. Eu de la el mi-am luat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu se mai ocupa nimeni de stickere? As vrea si eu 2-3-4 :) Ce culori si ce marimi sunt posibile? Are cineva poze?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la constanta are cineva stichere ?sau cum pot primi chiar si contra cost!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=1061

Puteti sa le faceti voi, luati sigla si puteti sa alegeti si culoarea si marimea.

Eu am facut stickere la Diverta. Calitativ, super ok. Stickerul meu a rezistat vreo 8 luni.

M-a costat cam 8 lei o pagina A4 cu 6 stickere de diferite dimensiuni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva din intamplare un stiker mic de exterior rosu? :) Thx!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...eu am facut 5 de interior + 7 de exterior, 10albe + 2argintii, 2x10cm, cu 40ron (40.000lei vechi bucata), la o firma care face diferite materiale publicitare in Ploiesti...si le-am dat gratis cui a cerut! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu vreau un stiker mic rosu de interior pls

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crysty92crystyann

Care puteti sa imi trimiteti si mie prin posta un stiker cu VWforum k saptmana asta imi vine tiguanu si trebuie sa il inemnez :)).... Sunt din Turnu Severin daca puteti sa imi trimiteti prin posta va rog.....Ms anticipat :icon_thumright:am uitat....stikeru sa fie de exterior :D :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

EU ITI POT TRIMITE, dar GANDESTE asa : ...un simplu plic trimis catre tine, sa zicem prin posta - chiar si recomandat - face vreo 3zile si desi costa destul de putin ca valoare financiara, consuma destul de mult timp. (nu banii sunt problema, ci timpul pierdut aiurea)

Astfel...daca intri in topicul asta: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=1061 o sa gasesti sigla sticker-ului intr-o arhiva .zip, in format pentru Corel. Salveaza pe o discheta sau pe un cd (NU TREBUIE SA AI COREL) arhiva si mergi la o firma de LA TINE DIN ORAS , care face firme luminioase, bannere, carti de vizita, etc... ( oricum undeva unde are cutter/plotter ).

ACOLO ITI VA FACE PE LOC, ATATEA BUCATI CATE VREI, DE INTERIOR SAU EXTERIOR, ORICE CULOARE SI LA UN PRET INFIM!

(mie mi-a luat in Ploiesti 36.000lei vechi/bucata).

Bafta si... LA MUNCA, NU LA INTINS MANA! (gluma) :) :D :P

POST VALABIL PENTRU TOTI CEI CARE VOR STICKERE si nu le pot obtine de la colegi in cadrul intalnirilor!

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crysty92crystyann

aiurea....unde gasesc io asa ceva in Severin :) =)) :-" :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca am gasit in Buzau sigur gasesti si acolo :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crysty92crystyann: Hai ca iti trimit eu - ca de la Tiguan la Tiguan :P Da-mi pe PM adresa la care sa trimit si in 2 zile il ai - e gri, de exterior :Driver: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_thumright: Sa ma scuze moderatorii daca nu procedez corect dand numele firmei, dar nu mi-a placut afirmatia lui crysty92crystyann : "aiurea....unde gasesc io asa ceva in Severin"

AM CAUTAT EU SI ... SURPRIZA! ... AM SI GASIT!

http://www.danart.ro/servicii/cutter-plotter/

:ceuameni:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crysty92crystyann

Scuze....CT 10 VWP...de pe bune chiar nu stiam k ei se ocupa cu asa ceva...auzisem de firma da nu stiam cu ce se ocupa :vaidecapulmeu: ms k m-ai anuntat si pe mine cu ce se ocupa :)

Modificat de crysty92crystyann
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PAREREA MEA :

Primul Sticker e FRUMOS RAU, mai ales ca poate fi despartit in doua desene distincte si astfel, cei care au deja modelul "vechi" pe masina nu trebuie decat sa adauge partea lipsa!

Stickerul 2 nu mi se pare "adecvat", iar pentru cele 3 variante de la sfarsit, desi sunt si acestea frumoase, consider ca se ridica o problema: NU CRED CA CINEVA VA DORI SA FIE CATALOGAT DREPT ... "STAGE 1" (primul sticker) :offtopic:

Observatie : DEJA EXISTA UNELE PROBLEME IN "DISTRIBUIREA" STICKERELOR cu modelul DEJA EXISTENT, astfel ca acestea noi probabil vor ridica si alte probleme.

PS: In final, DACA AR TREBUI SA ALEG, as alege stickerul numarul 1 sau partea care "apare" in plus la acesta, fata de cel initial! Multumesc!

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stikerele sunt in format vectorial exact ca si sigla.

Sigla nu este alterata in nici un fel. Imaginea brandului este pastrata dar i se aduce un plus de personalitate prin elementele grafice atasate.

Cam astea ar fi detaliile de ordin tehnic :(

In loc de stage 1,2,3 ar fi misto daca am scrie nickul nostru de pe forum. Asa ne reperam mai usor... E o idee

Am atasat si niste photoshop.

post-13627-1207676425_thumb.jpg

post-13627-1207676435_thumb.jpg

post-13627-1207676447_thumb.jpg

Modificat de herea_costin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vrea si baiatu un sticker cu vwforum,culoare albastru deschis cum intru in poseria unui astfel de sticker

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Sibiu ma poate ajuta cineva cu un sticker pentru luneta? thx :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ Radu SB: vorbeste tot cu Tadasus - din cate stiu eu trimite sticker-ul si prin posta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ Radu SB: vorbeste tot cu Tadasus - din cate stiu eu trimite sticker-ul si prin posta.

trimite ORIUNDE ORICAND ORICUI ORICUM orice culoare

eu de la el mi am luat

post-12515-1208269213_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca doreste cineva stickere albe sa ma anunte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!