Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Mai am cateva stickere galbene si verzi..cine e din Bucuresti si doreste ..sa-mi lase un pm :icon_thumright:

pt albastru ai cumva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu..dar cand o sa mai fac rost o sa anunt pe pm!

Multumesc dukku ! tricouri am facut..cand mai treci prin bucuresti ..mergi cu mine si facem si tricou :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu..dar cand o sa mai fac rost o sa anunt pe pm!

Se poate un PM si pentru mine cand mai faci rost??? culoarea, ceva deschis, ca a mea e gri graphite. MS anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumiri lui garfield pentru sticker !! esti un domn . merci inca o data :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doru_constantiniu

As dori si eu un sticker. Se poate? Si, eventual, un tricou.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde se poate inscriptiona tricou? De unde ia emblema vwforum?

Modificat de dukku
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigla vectorizata o gasesti, multumita lui Voinea,

aici.

Tricouri poti imprima in parcare la cora lujerului si la mall vitan si la unirea la parter. Succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu vreau unul ptr eleron pe porticaliu si doua mici pe negru.... si cine poate sa-mi zica cam la cat m-ar duce toate trei si de unde sa le iau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu vreau unul ptr eleron pe porticaliu si doua mici pe negru.... si cine poate sa-mi zica cam la cat m-ar duce toate trei si de unde sa le iau

Salut!....mici,rosii si negre mai am eu,mari doar 1rosu si 2 negre...pret?...... sunt gratis!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut.va rog mult vreau si eu un sticker!masina va fii argintie(varianta inchisa)deci as vrea ceva care sa mearga la aceasta culoare! sunt din ploiesti eu dar il pot platii cand vine cu posta,deocamdata nu mi-a sosit polo.....dar sunt f nerabdator.MULTUMESC

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nici acum nu am primit:( Deja mi-am luat gandul de la ele:( Cred ca cand iau carnetul in ianuarie o sa fac un drum la Bucuresti poate gasesc si eu pe cineva care imi va da unul :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!....mici,rosii si negre mai am eu,mari doar 1rosu si 2 negre...pret?...... sunt gratis!!!

PEY... LE-AS CAM VREA PE TOATE .... NUMA SA-MI ZICI CUM S AFACEM SA AJUNG IN POSESIA LOR :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PEY... LE-AS CAM VREA PE TOATE .... NUMA SA-MI ZICI CUM S AFACEM SA AJUNG IN POSESIA LOR :rolleyes:

Vin-o sa ti le dau!..ti-am trimis adr pe p.m.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sticker - 5 lei

transport cu posta oriunde in tara - 5 lei

transport in bucuresti - gratis

pe PM

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

am facut rost (finally!) de sticker cu vwforum. Problema este ca nu stiu daca este de interior sau de exterior. Am atasat o poza cu el. Ma puteti lamuri? Eventual sfaturi legate de aplicarea lui pe masina. As vrea sa il lipesc pe luneta in stanga jos (cum te uiti la spatele masinii).

poza sticker

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

am facut rost (finally!) de sticker cu vwforum. Problema este ca nu stiu daca este de interior sau de exterior. Am atasat o poza cu el. Ma puteti lamuri? Eventual sfaturi legate de aplicarea lui pe masina. As vrea sa il lipesc pe luneta in stanga jos (cum te uiti la spatele masinii).

poza sticker

multumesc

din cate se vede in poza, clar de interior, totusi mai asteapta si o alta parere !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal,vreau si eu unul,va rog. sunt din ploiesti daca poate cineva trimite prin posta,platesc!as vrea mai mic pt luneta culoarea alb sau argintiu. rog mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pare cromat si pare de exterior cu folie de transfer.

Dar il poti recunoaste altfel. Vezi unde are lipiciul pe literele vwforul. Apoi vezi cum va arata lipit. Aseaza stickerul cu fata spre tine, in asa fel incat sa poti citi corect vwforum.ro. Verifica pe literele vwforum unde are adezivul.

Daca asezat in aceasta pozitie adezivul e dedesubt, e de exterior. Daca adezivul e deasupra literelor, e de interior. Succes la lipit sau vino duminica la intalnire la ora 11 la Polivalenta, il lipim noi :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu sticker mic,eventual pt luneta...mai are cineva?sunt din Buc si ma pot deplasa oriunde.

Merci.

Modificat de Cyrus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai retin exact, dar stiu ca era cineva care nu dorea sa isi puna pe masina stiker, ci cauta o modalitate asemanatore ca ceea de aici.

Bafta

imagejw4.jpg

Modificat de WNS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da.. Am tot asteptat si eu un stiker, de la diversi oameni de pe forum. Dar se pare ca: ba nu a ajuns plicu la mine ( dar nici la expeditor nu s-a intors), ba ca ssaptaman viitoare ba ca aialalta. Va rog eu, care poate sa imi trimita si mie un stiker mic alb. Il platesc. Numai daca se gaseste cineva serios.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da.. Am tot asteptat si eu un stiker, de la diversi oameni de pe forum. Dar se pare ca: ba nu a ajuns plicu la mine ( dar nici la expeditor nu s-a intors), ba ca ssaptaman viitoare ba ca aialalta. Va rog eu, care poate sa imi trimita si mie un stiker mic alb. Il platesc. Numai daca se gaseste cineva serios.

Salyut,

Cauta-l pe TaDaSuS in lista membrilor si ia legatura cu el, eu tot de la el am luat !

Insa nu sunt sigur daca trimite prin posta, da-i un tel si vezi ce zice !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!