Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Multumesc G.T.O. dar mi-a trimis Prepeleac intre timp( Mersi pentru promtitudine Prepeleac :lol: ).

Am atasat si niste poze cu stickerul lipit pentru WOW sau pentru cine vrea sa vada cum arata pe masina.

Salut. :)

post-12757-1184411575_thumb.jpg

post-12757-1184411638_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am reusit sa-mi fac, am facut din litere argintii reflectorizante aici in italia, lungimea este de 17 cm, si am platit 12 euro pt doua. de asemenea, am reusit sa fac si doua tricouri personalizate, cu sigla forumului si nickname, pret 22 euro bucata. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu un sticker (gri) micut si finut pt masina mea, sunt din Bucuresti, cat costa si cum il pot procura? :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare !

Si eu doresc un sticker micut pe alb cu sigla forumului si am aceleasi intrebari : cat costa si cum il pot face rost ?

Multam !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...ofer stickere vwforum(prin amabilitatea lui @ G T O)! Cine doreste sa ma contacteze!! Le trimit si in provincie pe cheltuiala mea!! (am rosii si negre,marime mari si mici)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai am si eu un sticker verde de interior ..daca are cineva nevoie de el ..ma gasiti pe sos. panduri :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu are nimeni un sticker argintiu pe care sa il lipesc pe luneta si pt mine? :Driver: :coolpics:

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau sticker pe alb pentru luneta. Marime, nu conteaza, doar nu poate fi cat toata luneta :Driver: sau? :coolpics: ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai am si eu un sticker verde de interior ..daca are cineva nevoie de el ..ma gasiti pe sos. panduri :king:

as vrea eu sticker verde daca mai ai...numai ca plec in provincie.

Daca il mai ai scrie-mi un pm si vedem cum facem, multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Mai are cineva stickere? Pe cheltuiala mea :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si yo un stiker pt parbriz...negru...se poate trimite pana in Craiova? sau mi-l dati la intalnire...(cam ar trebui sa avem acolo)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare !

Ma poate ajuta cineva cu doua stickere de culoare alba, unul de interior si unul de exterior. Contra cost bineinteles.

De dimensiunea aceasta:

photo0006gg1.th.jpg

Mulumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Cine mai doreste stickere am la 5 lei buc.(15 - 18 cm lungime) de asemenea se pot face si la orice alte dimensiuni (pana la 3 metrii :) )

Culoarea e la alegerea voastra

De asemenea se pot realiza pt interior sau exterior.

Pentru cei din bucuresti dati-mi PM cu nr de telefon si detalii despre sticker si va contactez eu

Pentru cei din provincie dati-mi PM cu adresa si numele complet. Transportul mai costa inca 5 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei din Bucuresti mai am citeva galbene, albe si verzi.

De asemenea mai am si cromate (spre bucuria lui Executron :icon_thumright: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OT: platiti-le ca altfel pica literele (desi luc1an le da mocca cu draga inima :icon_thumright: )

Modificat de DragosR
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum fac rost de un sticker de dimensiune mica in Cluj?

Masina e argintie, deci ma gandesc ca ar merge mai multe culori.

Pentru cei din Cluj: incercati sa va duceti cu sigla vectorizata la Verla pe Horea, langa cinema-ul acela... Ei au plotter, iese bine. pe ce culoare vreti, ce marime vreti. Si mai ajutati si pe concitadinii vostrii. Daca nu, cu putina rabdare, cand ma intorc din concediu ( septembrie ) fac eu cateva pentru cluj si resita si vin si la Bucuresti acasa la o intalnire cu cateva...

Sigla vectorizata o gasesti aici: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=1061 multumita dl. Voinea. Succes

Modificat de tonigri
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut sunt nou p'aici si as dori un stiker pentru al meu seat. sunt din mangalia ...

intrebarea este daca poate cineva sa imi trimita prin posta sau ceva de genu... suport cheltuielile 100%

astept un mail de la vre'un binevoitor...

demireloaded@yahoo.com

Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker cu vwforum. pentru luneta are cineva. poate sa imi trimita prin posta sau este din brasov? multumesc! (genul care a cerut WNS)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei din Brasov care vor stikere sa ma contacteze :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu sunt din galati,cine imi poate spune cum fac si eu rost de sticker ptr luneta sau de care o fi pana la urma, sticker cu vwforum sa fie,poate sa-mi trimita cineva de prin tara

Modificat de remusacyo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sticker luneta alb? accept si prin posta daca nu este din Brasov . multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...mai am si eu cateva negre!! cine vrea...PM!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un stiker pentru luneta ( alb sau gri ) de unde pot face rost ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!