Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Pentru cei ce doresc stikere vwforum va pot face eu, detin un cutter ploter d1220 si un stoc destul de mare de culori (am firma de productie publicitara). Pot face cam orice in corel.

Ne putem vedea pentru Bucuresti, in timpul saptamanii si Dambovita (Geasti) in weekend.

Stickere de vwforum.ro nu costa nimik pentru cei de pe forum, doar sa mi le comandati pe dimensiune si culoare dorita(in functie de ce am pe stoc va pot da raspuns afirmativ sau negativ)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte tare.....eu sunt din Bacau...se poate 2 negre..de vreo 15 cm lungime, sa le pun jos pe portiera? ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu daca se poate un sticker in Alba iulia dupa modelul di link, dar pe rosu. Daca se poate, in weekwnd Venom, zice ca poate veni la Alba Iulia si sa imi aduca unul. Mersi.undefined

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da-ti-mi dimensiune, culoare, numar de exemplare si daca le vrei a le lipi pe geam in interior sau exterior.

de trimis in alta parte se poate prin posta dar cu putina intarziere, caci duc lipsa mare de timp.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa punerea foliei pe geamuri...am ramas fara sticker. :lol:

ili2k2, as dori si eu doua bucati de exterior (sa am una de rezerva). Culoare (fill-ul la litere) neagra cu contur la litere argintiu/alb (dupa cum ai si iti e mai usor - alb ar fi de preferat pt ca e contrastul mai mare). Am vazut la cineva pe masina si dadeau bine (adica in Corel se da grosime la contur). Conturul (partea argintie/alba) sa fie de aprox 2 mm iar dimensiunea sticker-ului...hmmm nu am Corel sa masor exact. Sa zicem asa: se scaleaza proportional graficul, astfel incat inaltimea cea mai mare (de ex. litera "f") sa fie de 7 cm. Sper sa fi explicat cum trebuie. Daca nu se poate in doua culori (adica conturul de o culoare si fill-ul de alta), atunci sa fie argintiu/alb (care din ele e OK pt tine).

Are folie de transfer?

Ne putem intalni oricand doresti si ai timp liber in cursul serii (am telefonul la profil, ma poti suna sa imi spui cand doresti sa ne vedem), la intalnirea saptamanala de joi sau de duminica (de obicei vin la ambele). Daca reusesti azi, iti sunt f recunoscator. O sa plec cateva zile din Buc si nu stiu daca ajung duminica

Modificat de Rapier
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ili as dori si eu exact ca Rapier (tot doua argintii :somnmare: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am ajuns la capatu pungii....s-au cam terminat stickerele din tura trecuta ...dar vine urmatoarea tura :somnmare:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog...2 stickere negre de 10-15 cm lungime...da negre sa fie...dati un PM pls.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu un sticker daca se poate...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu unul . cum fac sa intru in posesia lui?

Modificat de zafycom
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna, vreau si eu un sticker argintiu, de interior, pt luneta... nu sunt sigura asupra dimensiunii... presupun ca undeva in jur de 5 cm

mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca se poare as vrea si eu unul argintiu/sau alb pt interiorul lunetei, cam de 5 cm inaltime.Multumiri anticipate si daca se poate PM ca sa vedem cum facem cu intrarea in posesie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am luat eu de la ili2k2 10 stickere de interior, lungime 18 cm. mai am 7. daca are cineva nevoie si e din bucuresti, il rog sa ma contacteze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker de exterior sau doua :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva salvate modele sau ceva asemanator de stickere...??? Am cautat pe forum, dar se pare ca nu gasesc :).

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu placere, doom.

mai am 6 stickere, de interior, argintii, 18 x 3 cm.

maine probabil o sa mai dau unul, deci mai raman cu 5.

ili2k2, cred ca o sa-ti fac o vizita in curand sa ma realimentez...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc si eu pe aceasta cale celor 2 (ili2k2 si CristiN) pentru stikeru de pe luneta. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru sticker, ili2k2 si CristiN. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am mai ramas cu 3 stickere... va rog sa ma sunati ca sa stabilim cum le luati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pot sa rechizitionez si eu 2 ? Cum putem sa ne intalnim ???

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu sticker de exterior.Am masina alba asa ca merge orice culoare(numai negru sa nu fie ) :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi Cristi pt sticker si montaj :lol: :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ma ajuta si pe mine nimeni cu un sticker? :)

Modificat de radu sarbu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc lui CristiN pentru sticker,data viitoare cand ne intalnim fac :)

Multumesc inca odata.Ciao.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!