Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

cine are bunavointa sa imi trimita si mie 2 stickere....le platesc...platesc si transportul....ma ajuta cineva....?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

seu sunt din Sibiu si as vrea sa stiu cum as putea sa intru in posesia unui stiker cu vwforum . Si care mai sunt din sibiu forumisiti?scuze de :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si pe mine ma intereseaza ... poate ar fi mai bine sa ne descarcam matrita si sa il facem la sb daca suntem mai multi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker ca si cel postat mai sus

http://img530.imageshack.us/my.php?image=spate2fd8.jpg

GRI...masina e gri metalizat..timisoara :rolleyes:

Masina din poza aia e a mea... :) Ce sticker vrei, de vwforum sau acel scris cu negru in germana? ;) Sticker-ul l-am facut pe comanda la http://www.autoaccesorii.ro/ . Daca esti din Buc, vezi ca e pe langa Monitorul Oficial. Au fisierul Corel in calc, le dai la tlf dimensiunile si culoarea si in cateva ore te duci si il iei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

Ma intreseaza si pe mine un sticker. Nu conteaza mare sau mic, de interior sau exterior, numai vwforum sa fie, si alb, negru sau albastru ca si culoare.

Daca are cineva din Pitesti sa ma anunte si pe mine.

Have fun!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

offfff.ce va faceti voi fara mine?:)

o sa fie cat de curand stickere pentru toata lumea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

offfff.ce va faceti voi fara mine?:)

o sa fie cat de curand stickere pentru toata lumea

Adica si pentru mine??

:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, cum fac sa obtin si eu un sticker alb ... micutz de exterior???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Deci unde se pot vedea? Ceva poze ma refer. Costa ceva ? Si in brasov unde gasesc ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La topic ul asta mai raspunde cineva??? :)

Vreau si eu sigla vwforum vectoriala sa imi pot tipari si un stiker .

Credeti ca cer prea mult? :)

O saptamana excelenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca te uitai putin mai atent pe aceasta aria cu siguranta gaseasi topicul cu Sigla vwforum. In singurul post de acolo gasesti un link cu sigla in format vectorial pentru a putea face stickere. Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mi-am facut la o firma care se ocupa cu asa ceva ... m-am dus cu stick-ul cu fisierul in corel vectorizat , am ales culoarea , am dat 7 RON si in 5 min era pe masina ! si sunt foarte mandru de el :offtopic:

post-7034-1170186085_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu unul pt. Passat, (gri deschis il pun in luneta) dar am o intrebare... Daca se deterioreaza sau daca vand masina si respectivului nu-i place se mai poate scoate vreodata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

normal ca se poate scoate , ai grija sa nu-l pierzi la spalatorie cand pune jetul pe luneta ... mare grija acum cu temperaturile negative ca s-ar putea sa nu se lipeasca

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehe super... unde mi-ati recomanda voi sa-l pun? Sa-mi iau unul de luneta (daca da, unde sa fie pus - sus, jos..) sau unul sa-l pun sub inscriptia de TDI, Passat :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
offfff.ce va faceti voi fara mine?:D)

o sa fie cat de curand stickere pentru toata lumea

@spankyro, cand ai spus curand, la ce termen te-ai referit?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehe super... unde mi-ati recomanda voi sa-l pun? Sa-mi iau unul de luneta (daca da, unde sa fie pus - sus, jos..) sau unul sa-l pun sub inscriptia de TDI, Passat :lol:

Cred ca indicat ar fi sa il pui pe interior pe luneta in spatele soferului sa nu te deranjeze cand te uiti in oglinda...

Modificat de Micro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru SIBIENI: descarcati matrita pe suport digital si mergeti cu ea la diverta sau la dumbrava la etaj pentru o firma de serigrafie. nu va costa mai mult de 5 roni stickeru, si va alegeti acolo culoarea dorita in functie de ce autocolant au.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@micro... nu cred ca l-as pune pe interior caci am fumurii si nu s-ar vedea bine. Cred c-al pun in stanga spate pe luneta jos... :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca este careva din Braila si doreste stickere sa imi spuna, poate asa imi fac si eu unul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Executron: la asta nu m-am gandit... m-am gandit doar ca acolo este mai ferit de intemperii si nu deranjeazaq vizual cand te uiti in retrovizoare... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CIne imi trimite si mie prin posta 3 stickere ... platesc eu transportul ... tot PLZ

Modificat de AaronNel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CIne imi trimite si mie prin posta 3 stickere ... platesc eu transportul ... tot PLZ

Trimite dimensiunile si culoarea ca imi fac si eu probabil saptamana viitoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!