Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Cu suportii de numere cum a ramas? :)) Nu de alta, dar 2 seturi as vrea si eu (asta daca sunt intr-o gama de pret rezonabila, nu gratis, doar rezonabila)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

servus am vazut azi la un vecin sticker cu vwforum :D( VREAU SI EUUUUUUUUU PLSSSSSS

0722876842.

nu mi lasati nr de tel ca nu am ce face cu el. am spus sa lasati adresa completa si ce model vreti si eu ma duc si pun la posta in plic cu ramburs. Faby - am primit PM...deci o sa iti trimit.

am sctickere de interior - albe - 22cm lungime - argintii - 11cm si la 9cmlungime.

2 lei pe bucata. am sa mai fac io si alte dimensiuni sa fie. dar eu trebuie sa strang mai multi doritori si sper ca pe vineri acum sa pun mai multe plicuri, ca altfel nu am facut nimik sa fac drumuri la posta ptr fiecare plic.

deci care mai sunt doritori. PM cu adresa completa si cu ce model si cate bucati.

Modificat de armando
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faby2xlc : ne vedem astazi la 6

Orice marime

Orice culoare

Interior sau exterior

Contact:

tel. 0723242840

mail. tadasus@mail.com

sau PM

Modificat de TaDaSuS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare!

Sunt din Bucuresti si vreau si eu un sticker. Culoare deschisa (alb sau argintiu) daca se poate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbeste cu TaDaSuS, el este din buc. si te poate rezolva cu stickere, el m-a ajutat si pe mine, super baiat. Aici numarul lui de tel, sper ca nu se supara: 0723.242.840

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau j io unu... si daca e kreva cu g4 kre are stiker p luneta... 1 poza??? pls! sper sa fac rost d 1 stiker pana la intalnirea din ianuarie:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare! sunt din cluj si vreau si eu un stiker albastru, mic, de exterior sau interior. Cine ma ajuta? pleaseeeee :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si yo un sticker alb...cu cine trebuie sa iau legatura ? si cat ma costa ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:Driver:

Completeaza macar orasul din care esti, ca sa ne dam seama cu cine trebuie sa iei legatura :blink:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu, daca am zis din ce oras sunt (cluj), cu cine iau legatura, ca as vrea neaparat unul albastru mic :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare.

cum fac sa intru si eu in posesia unui sticker , as prefera auriu sau argintiu .

mentionez ca sunt din Pitesti

mersi :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este mult mai usor sa descarci "matrita" realizata in corel, sa mergi cu ea la o firma de serigrafie (park asa se numeste) si sa iti faca aia de acolo (pe loc) un sticker pe ce culoare sau dimensiune doreste fiecare. pretul este infim raportat la deranjul de a-l aduce din Bucuresti.

Modificat de cosmin brici
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine vrea sticker sa ma contacteze pe PM

Orice culoare . De interior sau exterior

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker.....cred k as vrea ceva culoarea masinii...pearl blue....daca aveti....sunt din bucuresti....pt luneta

...cum si unde tre sa ma intalnesc ??si cu cine:D??

Mai am un amik care are un polo galben...ar vrea si el 1////

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate cineva sa`mi faca un sticker argintiu pe exterior ? :)

sa`l aduca la intalnirea de jos..si sa il dea lui cristake ... pls .. ca yo n`am cum sa ajung..am facultate :D

Multumesc

Modificat de blowwind
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este mult mai usor sa descarci "matrita" realizata in corel, sa mergi cu ea la o firma de serigrafie (park asa se numeste) si sa iti faca aia de acolo (pe loc) un sticker pe ce culoare sau dimensiune doreste fiecare. pretul este infim raportat la deranjul de a-l aduce din Bucuresti.

pai de unde sa descarc matrita? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt. cine aduce stickerul lu' blowwind ne intalnim joi la polivalenta.

O sa intreb eu pe acolo...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doresc un sticker pentru o fabia argintie.Sunt din Iasi,cine are asa ceva rog sa-mi de a un PM cu nr.de telefon sau ceva ca sa pot lua legatura cu el.Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru fifinelu (si altii care vor sigla in Corel dar nu au stiut unde sa o gaseasca pe forum...), o gasiti AICI

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru fifinelu (si altii care vor sigla in Corel dar nu au stiut unde sa o gaseasca pe forum...), o gasiti AICI

multam mult !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma intereseaza si pe mine un sticker de interior, argintiu. Cu cine iau legatura?

Modificat de Venom
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!