Jump to content

Audi A4 Quattro


Ice_2k

Postare recomandată

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ice_2k

    347

  • Bogdan_wrc

    36

  • TIR

    30

  • mpa@tuninggarage

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Desi n-am postat pana acum, ti-am tot urmarit topicul.

Felicitari pentru achizitia de acum, felicitari pentru toate achizitiile de la inceput si pana acum si, nu in ultimul rand, felicitari pentru perseverenta de care dai dovada in realizarea modificarilor :P . Spor in continuare :P .

Link către comentariu

Si mie imi place mult masina...are o linie ''curata''' de eleganta daca pot sa ii spun asa... :beerchug:

Link către comentariu

A venit si footrest-ul :D Sorry de jeg (sper sa nu ma ia mpa la 3-pazeste iara :( )

post-1533-1202217873_thumb.jpg post-1533-1202217843_thumb.jpg post-1533-1202217849_thumb.jpg

TODO list:

  • Senzori parcare
  • CD-Player OEM
  • Ambient light
  • Stergatoare AERO
  • Vopsire etrieri negru lucios
  • Angel eyes
  • Oglinzi S4
  • Prelungire spate Hofele
  • Ornamente evacuare dubla
  • Eleron Zender
  • Pedale RS4
  • Navigatie OEM
  • Footrest RS4
  • Jante 17"
  • Bara fata Hofele
  • Grila S4
  • Ornamente aluminiu interior

Link către comentariu
mpa@tuninggarage

mpa nu te ia la nimic :D

doar te asteapta sa o speli pentru o sedinta foto cand vrei :P

Link către comentariu

deci am scapat de data asta :P

Stai sa-mi vina si mie jantele si bara fatza si facem si sedinta foto :D

Link către comentariu
deci am scapat de data asta :P

Stai sa-mi vina si mie jantele si bara fatza si facem si sedinta foto :P

:D

Si on-topic: dau foarte bine pedalele, completeaza kitul exterior.

Te admir pentru add-onurile facute masinilor tale. Sunt foarte subtile si de mare efect :P

Modificat de AaronNel
Link către comentariu

@Aaron Thanks :Driver:

@andrein Am vazut pan-acum cateva tentative de a face asa ceva si nu prea mi-a placut rezultatul....

Link către comentariu

Ledurile se potrivesc pe Logan perfect :lol:

Ice, eu stiu si modificarile de la golf, si mi-a parut rau cand ai anuntat ca il vinzi, dar vad ca fiecare schimbare aduce ceva bun in cazul tau :lol:

Masina e deosebita, si dupa cum spun si colegii, motivatia ta de a o modifica subtil si cu bun gust e de apreciat :offtopic:

Link către comentariu

Danke :scratch: La audi tre' sa recunosc ca n-au mai ramas modificarile la fel de subtile ca la Golf, da' n-am rezistat kitului Hofele, mi-a placut prea mult :ceuameni: Si avand in vedere ca zilele astea tocmai am comandat bara fata Hofele si grila de S4, mai am de pus jantele si o sa fie in mare gata :coolpics:

Link către comentariu

E pe drum bara, ajunge miercuri-joi iar luni masina va intra in service :king:

Poze de sezon, "quattro in habitatul sau natural" :icon_thumright:

post-1533-1203154582_thumb.jpg

post-1533-1203154596_thumb.jpg

post-1533-1203154601_thumb.jpg

Link către comentariu

Foarte frumos modificata masina, sunt curios cum va arata cu bara fata hofele si grila schimbata.

Vad ca ai pe masina jante rial, ce parere ai despre ele, ai avut ceva probleme cu ele pana acum, cum rezista la drumurile noastre? Te intreb asta deoarece masina care am luat-o de vreo saptamana a venit cu jante identice cu ale tale si sa stiu cat de atent sa fiu cu ele.

Pana la urma ce jante te-ai hotarat sa alegi pentru upgrade :D

Link către comentariu

Am avut RIAL si pe Golf, tot de 16". N-am avut probleme cu niciunele, s-au comportat exemplar. Eu merg si foarte atent la gropi si alte d-astea dar traind in Bucuresti, mai iei cate-o groapa mai nasoala ocazional... n-am avut probleme de niciun fel. Jantele sunt astea:

post-1533-1203168626_thumb.jpg

Link către comentariu

A mai aparut un concurent, jantele de pe A5... acum chiar ca sunt in dilema.... ce parere aveti?

post-1533-1203170625_thumb.jpg

Link către comentariu

Eu zic sa mergi pe primul model pe negru fara sa stai pe ganduri vreo secunda.Astea nu imi plac deloc....mi se par aiurea tare. :(

Link către comentariu

Clar ca nu exista termen de comparatie intre cele 2 modele, primul cel cu negru e cel mai reusit in opinia mea si mai ales ca masina este neagra-mergi pe jante cu negru :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!