Jump to content

2001 Audi S3 8l


Bogdan_wrc

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bogdan_wrc

    589

  • c6t9

    52

  • xht20

    36

  • fuscobal

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

La banii aia gasesti un GTI mai nou, dar ce-i drept poate ca nu ar accepta neaparat schimb si diferenta...

Nu stiu ce sa spun despre MPS, nu sunt fan!:)

Link către comentariu

nici eu nu sunt mare fan, mai ales ca 260PS pe FWD nu e visul meu... dar nu e de ignorat.

nu vreau GTI :)

Link către comentariu

Eu zic sa o dai pe-a ta si sa cauti un Megane RS mkII sau sa astepti sa se mai ieftineasca R-urile, sa scada sub 20000EUR, ca S3 8P gasesti sigur la banii aia.

Link către comentariu

ok, aveti dreptate :) nu merita. ma gandeam ca e mai noua, mai putini km, baza de tuning are.

Link către comentariu

S3-ul ala jumatate portocaliu este la vanzare de mai bine de un an daca nu ma insel. Si desi avea si are un pret sub piata pentru numarul de km, an, dotari, etc. nu il cumpara nimeni :)

Link către comentariu

Masina e buna, dar nu pentru Bogdan, zic eu. Ar trece de la 4x4 la spate, nici macar fata si nu cred ca vrea...:)

In plus, impozit mai mare, intretinere mai scumpa, fiabilitate ceva mai redusa. Nu zic, masina e o fiara daca bagi vreo 5000$ in ea, dar e cam urata.

Link către comentariu

Am ocazia sa vorbesc cu un proprietar de EVO X cu SST (cutia automata), si a spus ca dupa 15minute pe Cheia cutia s-a supraincalzit si s-a blocat. Acum i-a cumparat un Oil Cooler Kit.

De asemenea EVO X manual are doar 5+1, si in treapta 5 e foarte galagioasa

Link către comentariu

Subaru Impreza WRX STi arata genial si ar merita trecerea :D

L.E.: De motorizare no comment :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

hai sa nu ne intindem :) nu depasim 15 000 decat daca e aproape noua.

nu am de gand sa platesc impozit pt 3.0. deci nu va depasi 2.0..decat cu MARI exceptii.

EVO X nu...are un vecin si prieten si nu ma da pe spate. WRX poate..dar nu inca.

Megane RS ar fi.. dar deocamdata nu am niciun client pt a mea. asa ca vorbim PREA ipotetic :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!