Jump to content

2001 Audi S3 8l


Bogdan_wrc

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bogdan_wrc

    589

  • c6t9

    52

  • xht20

    36

  • fuscobal

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

hahah...multumesc c6t9...sau Constanta 69 cum zicea fusco :scratch:

rotnick..nu stiam ca ti-ar placea...ca nu are asa cuplu....vreo 330..sa zicem.

Kta..diseara cred ca mai vine un GTI de vreo 270 de cai..ai de unde alege!

Link către comentariu

am mers cu bogdan in seara asta cu eSu...doamne cat de frumos merge,pardon alearga

soferu nota 10,mi-ar placea sa merg cu el inspre Cheia,pe serpentine

bravo maestre :)

Link către comentariu

Si eu am fost plimbat cu ESU (vad ca asa i se spune:P)

Cea mai tare senzatie! Peste GolfV Gti.

Multumesc inca odata ptr senzatii! Sa ai parte si sa te bucuri de masina in continuare!

Link către comentariu
hahah...multumesc c6t9...sau Constanta 69 cum zicea fusco :))

da vezi ca e fara diacritice, eu sunt constanta :vaidecapulmeu:

ma bucur ca va placut masinuta :lol:

Link către comentariu

ma bucur ca v-a placut masina...si multumesc de urari !

data viitoare urcati un nivel ! GTI+soft superchips ! a venit aseara dar mai tarziu ;)

vedeti voi..a mea e pistol cu apa :lol: pe langa aia.

la primavara va astept iar sa vedeti schimbarile si la mine :P

btw:

817f76821962e2fbkc8.th.jpgthpix.gif

Kta, uite cum ar veni cu jantele alea...daca te decizi sa le dai..let me know !

Link către comentariu

Senzational arata! Arata mult mai bine pe o masina sport aceste jante!

Uite ca am verificat! Jantele au ET33 si sunt autentice! Ce ma mira pe mine este faptul ca S3-ul are aceeasi prindere cu Golf-ul :lol: (5x100)

Poate facem schimb de jante, dar asta in primavara. Imi vine greu sa ma despart de ele acum:)

Cred ca o sa ma vedeti des pe la intalniri de acum inainte! ;)

post-28590-1227257394_thumb.jpg

post-28590-1227257472_thumb.jpg

Link către comentariu

la prindere e la fel cu golf4/bora,leon 1m,octavia 1(tour)

jantele vin traznet.

'pistol cu apa'' esu tau?! cred ca glumesti la cat de frumos urca aseara in ture

pe mine m-a cucerit

Link către comentariu

Vad ca nu stai Bogdan .

Ce soft ai acum pe masina?

Te-ai gandit la un upgrade gen evacuare si doar arcuri sport? Arcurile sunt foarte ieftine si in felul asta le faci pe amandoua deodata.

Eu doar cu arcuri H&R sunt multumit, posibil pe viitor un SPAX fix dar nu sunt hotarat.

Link către comentariu

soft de la kisslorand...dar destul de low..1.0 presiune.

nu prea vreau decat arcuri...fie pun tot, fie mai astept...

evacuarea va veni..acum vreau urgent DECAT si dogbone.

tibi, dintre toate masinile care ne-am strans in seara asta (S3 WRC, GTI fusco, GTI marys, EVo X, 535d,) a mea era cea mai lenta :) ..dar mai e timp....

Link către comentariu

Vai bogdan se poate asa ceva? nu ai uitat pe cineva? un polo albastru superb... bla bla.. iti mai dau indicii? ;)

Stai linistit ca la tine problema cu "cea mai lenta" se rezolva foarte usor , incearca "chiochips" :) .

Link către comentariu

Pai bine buey ESU modificat genetic, si nu spui nimic? Suna si tu, adica beep, poate se mai plictisesc si altii pe acasa.

LE: scrie polo, oare cu ce viteza? ;)

Modificat de rotnick
Link către comentariu

:)

marys, pai lasa mah polo ca ala stiu toti cum fuge...dar nu ma pot compara cu el...ala arata si bine...si oricum inca il pedepsesc pentru niste poze facute ca nici el nu m-a chemat cand le-a facut...stie el.

rotnick... e timp pentru alte dati....ne-am intalnit in scurt asa...iti povestesc eu duminica.

xbl, multumesc :hainoroc:

michael, imi cer mii de scuze....data viitoare vorbesc sa vad ce pot face :beer: dau o cola la OMV de impacare !

Link către comentariu

Interesant aseara !

Ma pot declara super multumit de cum trage S3-ul dupa doar 5000 km si fata de 535d si mai ales fata de EVO X tinand cont de cei 30 cai in minus ai mei si de faptul ca pe treptele mari treceam pe langa el. :)

Oricum a fost misto si faza de la sfarsit. Zici ca eram ca in Fast & Furious cu tirurile.

Link către comentariu

Yep, Fan courier rulz. Nasule, am vazut acolo pe stalp 3 ceasuri...cate unu pentru fiecare turbina, nu ?

Link către comentariu

Lasa ca ne revansam noi, promit ca in vara schimb turbina cu una sa fac 450whp ca sa aiba si Michael cu cine sa se "joace" :) :D , rabdare sa aiba :D .

A fost super fain, pacat ca a lipsit "rivalu" principal ;) .

btw Andrei , noroc ca nu s-a suit pe noi ca in Fast & Furios :D :D (cu toate ca nu mai avea mult omu ;) ).

Modificat de MaryS
Link către comentariu

ce uniti am fost...Fast & Furios e film...viata bate filmul... omu' avea sigur maxim cat are fiecare dintre noi jumatate...sau cum era expresia?

oricum, cred ca eu aveam cele mai multe sanse sa ma ia pe sus la ce frana mi-a tras in spate.... nu stiam daca sa sperii passatul sa ma duc catre el...sau sa iau dreapta sa evit Curieru sa ma pupe si sa ajung paralel cu passatul..eventual zambind asa :D .

uneori chiar ma gandesc daca sa pun pe spate stickerul rosu cu FERODO RACING BRAKES ...

WRC, pai da, S3ul trage bine...pacat ca nu a venit Vice cu R32u si 530d cu soft :D ca devenea mai interesant. dar avem timp in iarna pentru upgradeuri si la primavara...mai ne strangem toti la un suc la OMV sau la Ikea la Buc ca anu' trecut.. nu stiu cum naiba se face ca toata vara nu dam sa ne strangem toti..doar cand ploua si vine frigul.... :)

oricum, super tare a fost aseara, pacat ca nu au venit toti....

Link către comentariu

Marian, pai nu prea aveam loc pe sub el ca in Fast & Furious :D .

Bogdan, dar ne mai putem intalni si pana la primavara nu ?

Link către comentariu
nu stiu cum naiba se face ca toata vara nu dam sa ne strangem toti..doar cand ploua si vine frigul.... :D

de la AWD ti se trage, un mai faci diferenta intre sezoane :angry:

Link către comentariu

bine zici c6t9 :P doar ca AWD e la altii..la noi e quattro :blah:

nadire....si noi ne jucam...diferenta dintre copii si barbati consta in valoarea jucariilor :P

WRC..d-abia astept primavara !

multumesc rotnick pt ajutor si rabdare si toni pentru asteptare!

de azi,pana la primavara, gata cu turbina rosie, >120km/h, cu plecari tari cu franari puternice...am trecut la cauciucuri de iarna. Michelin pe 16"... nu noi dar cu siguranta mai bune ca alea de vara :)

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!