Jump to content

Piese


mihai01
 Share

Postare recomandată

Inca ceva.

Stie cineva daca haionul de la portbagaj si macaraua de la geamurile fata se potrivesc de la Golf 2 pe 1?

Multam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

chiar nu poate sa-mi spuna nimeni?

Va rog...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

haionul din cate stiu eu sigur nu pentru ca g2 e mai lat. de macarale nu stiu dar tind sa cred k sunt mai mari la G2 pt k si portierele sunt mai mari (eu am 3 usi, model dupa 89 cu geamuri fara triunghi).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca ceva.

Stie cineva daca haionul de la portbagaj si macaraua de la geamurile fata se potrivesc de la Golf 2 pe 1?

Multam.

macaralele tre sa mearga si nu te chinui foarte tare.....daca nu am eu 2 macarale de mk1...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

macaralele tre sa mearga si nu te chinui foarte tare.....daca nu am eu 2 macarale de mk1...

Mi-ar trebui in primul rand aia de la sofer, dar sa fie in stare buna, nu sa iau una la fel de proasta ca a mea :icon_thumright: .

Zi-mi un pret si vedem daca ne intelegem sau nu :) Poate le iau pe amandoua...

Maine oricum vreau sa fac un drum pana la dezmembrari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

era sa uit: este vorba despre un Golf 1 in 3 usi, din '83. Nu stiu daca macaralele pentru geam sunt diferite fata de ala cu 5 usi, dar cred ca nu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zici pretul? Ca n-am mai ajuns la dezmembrari :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu se potrivesc alea de la 2 la 1. sunt din filme diferite.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

50 amandoua?!? vb mai bine la tel......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

50 amandoua?!? vb mai bine la tel......

Mi se pare cam scump, dar... 0724 003 189 - Mihai. Da un bip sau un sms (ca sa stiu cine ma cauta) si sun eu :cheers:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi se pare cam scump, dar... 0724 003 189 - Mihai. Da un bip sau un sms (ca sa stiu cine ma cauta) si sun eu :)

deci am spus pretul la amndoua nu la bucata 0724924453....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum plec din Bucuresti, revin cam intr-o saptamana. Vorbim atunci :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze pentru incurcatura, dar am facut rost. De fapt, mi-a adus cineva (gratis :Driver: ambele macarale, geamurile pe fata (si alea mari, si cele triunghiulare), cam tot ce se afla pe doua usi complete. Mi-ar mai trebui doar oglinzile.

Pe aia din dreapta am reglaj din interior si-mi pare rau de ea, ca am gasit-o rupta intr-o dimineata, atarna pe langa masina, iar cea de la sofer e cam nasparlita, nu se mai vede bine in ea.

M-a ajuta cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze pentru incurcatura, dar am facut rost. De fapt, mi-a adus cineva (gratis :blink: ambele macarale, geamurile pe fata (si alea mari, si cele triunghiulare), cam tot ce se afla pe doua usi complete. Mi-ar mai trebui doar oglinzile.

Pe aia din dreapta am reglaj din interior si-mi pare rau de ea, ca am gasit-o rupta intr-o dimineata, atarna pe langa masina, iar cea de la sofer e cam nasparlita, nu se mai vede bine in ea.

M-a ajuta cineva?

am eu 2 la 100 ron(stg+dr)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bart, nu te-ai prins ca nu vrea pe bani?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bart, nu te-ai prins ca nu vrea pe bani?

Ha ha! Glumet, n-am ce zice.

Lasati ca ma descurc singur, multumesc pentru ajutor! O sa-i stea bine altuia cu banii mei in buzunar daca voi nu-i vreti.

Multam fain, consider aceasta discutie incheiata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ha ha! Glumet, n-am ce zice.

Lasati ca ma descurc singur, multumesc pentru ajutor! O sa-i stea bine altuia cu banii mei in buzunar daca voi nu-i vreti.

Multam fain, consider aceasta discutie incheiata.

Pai daca ai texte dinastea cred ca nici n-avea rost sa mai deschizi discutia...

Scuze pt. interventie !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!