Jump to content

Doommobil (copyright Dementzial :) )


DOOM

Postare recomandată

O sa va sun pe rand :D .Insa o luna de acum incolo nu ma plictisesc ca pe 10 iulie am diploma si trebuie sa o termin :P Zilele astea n-am facut nimic desigur ca am visat numai S3 verzi pe pereti ....dar se apropie sorocul si daca nu-mi vine mintea la cap mai repede nu-i a buna.Daca tot e moda cu squaduri la "social" facem si noi rubrica acolo S3 brigade ca doar suntem destui (chiar prea multi cred ca isi zice acum Vlad MHL). Hai ca ma duc sa lucrez ca asa cum v-am zis sunt presat de timp.

Mersi tuturor de urari inca o data .

Link către comentariu

...tu visai S3 verzi...si ti-ai luat briliantschwarz :P

joke :D

Modificat de shy
Link către comentariu
  • 2 months later...

Masina se fabrica spatamana asta, a primit serie de sasiu acum doua seri.Daca am noroc poate o am inainte de septembrie.

Link către comentariu

Acum e la maternitate :)) Chiar ma intrebam cand o sa iti vina.

LE: Cel mare a plecat la facultate sau inca il mai ai?

Modificat de DemenTZial
Link către comentariu

Da ...pai eu am fost plecat in vacanta vreo 2 saptamani ( http://vwforum.ro/index.php?showto...20&start=20 )si cum am ajuns repede sa vad care e treaba cu copilul...si e pe tzeava - lucru care ma bucura :))

P.S. Cel mare nu a plecat inca ...isi asteapta fratele si abia dupa aia incepe dandanaua cu vanzarea.

Modificat de DOOM
Link către comentariu

warning..warning..S3 incoming...

:) sa fie intr-un ceas bun. nastere usoara, fara complicatii.

Link către comentariu

nu :D M-a sunat si VladMHL sa ma intrebe ...nu e al meu.Al meu abia acum se fabrica, scrie si mai sus.

Oricum acum dupa ce n-am mai condus 2 saptamani, lucru care nu mi s-a mai intamplat de foarte foarte mult timp parca si GTI-ul e alta masina, mi se pare racheta :D

Acum in ceea ce priveste S3-ul exista o intarziere de vreo 2-3 saptamani fata de cand credeam eu ca o sa il am, dar asta e...nu depinde de mine.

Link către comentariu

cam asa va arata :Driver:. Am gasit si eu pe net unele asemanatoare cu a mea (pe mobile.de mai exact ). Ca sa fiu si mai precis in detalii ca DemenTZial cam ca in pozele de mai jos va fi ...ca are si geamuri fumurii pe spate si senzori.

Intre timp am incercat si alte variante de mijloace de transport respectiv o motocicleta de 650 si un scuter de 150 de la prieteni...adevaru e ca am avut eu rabdare ....dar acum....a cam ajuns la capat... am verificat pe net ( http://www.oilshop.ro/catalog/vagvin.php )codul VIN al masini si fata de saptamana trecuta cand zicea ca nu corespunde cu nici o masina am vazut ca acum au aparut detaliile....de unde reiese ca ar fi fabricata complet.

post-2809-1187012249_thumb.jpg

post-2809-1187012290_thumb.jpg

Modificat de DOOM
Link către comentariu

Atat de fumurii? Zici ca sunt vopsite o data cu masina :lol: Mai usor cu motoarele, te vrem intr-o singura bucata cand vine masina.

Link către comentariu
Intre timp am incercat si alte variante de mijloace de transport respectiv o motocicleta de 650 si un scuter de 150...

:lol: Foarte bine ai facut... :D

Acum mai e putin pana ajunge... fi tare... si o sa te rasplateasca :lol:

Asteptare usoara!

Link către comentariu

Maine e ziua cea mare :mellow: trebuia sa fie azi dar masina trebuie dusa la RAR...se pare ca inca nu sunt 10 S3-uri in Romania.

Spy photos cu mobilul:).Geamurile sunt intr-adevar foarte inchise la culoare, dar live arata excelent.

post-2809-1188311254_thumb.jpg

post-2809-1188311270_thumb.jpg

Modificat de DOOM
Link către comentariu

Arata f sexy pe negru :mellow:

Sa te poarte sanatos mii de km, sa ai parte de ea!

PS:chiar par f inchise geamurile, dar arata misto!

Link către comentariu

Super. Sa o stapanesti sanatos. Da un telefon cand e sa ne-o prezinti live. :mellow:

Link către comentariu

Hahaha, mersi, nu e alba ca e neagra.Am tot avut culori deschise si am zis ca acum e momentul pentru all black.

Link către comentariu

Da am facut dublu post fara sa imi dau seama asa ca aici voi abera un pic :D

Are Nadir una alba ...poate ne intalnim la un sah intr-o seara :D

Modificat de DOOM
Link către comentariu

Felicitari! E superba. Chiar nu vad ce ai mai putea pune pe ea. Sa ii faci cei 7 ani de acasa cum trebuie :icon_thumright:

PS. Poate vii la intalnirea de joi sa o vedem si noi.

Link către comentariu

da doom, hai joi la intalnire si vin si eu... sunt foarte curios sa vad masina

Link către comentariu

o sa incerc sa fiu acolo,sper sa am timp ...acum a inceput numaratoarea inversa, ma simt ca in zi de examen :Driver: :Driver:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!