Jump to content

Candy White Variant


WNS

Postare recomandată

Am mai vazut masini cu folie mata pe plafon/capota si nu m-au impresionat deloc. Cea lucioasa da bine, mai ales pe culori gen alb, verde-brotacel :P

L.E. se vede si fundul de la Bora-Bora in poza aia :icon_thumright:

Modificat de .:bamse
Link către comentariu
  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WNS

    82

  • bamse

    14

  • TIR

    13

  • Inginerul

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut ca vinzi masina :lol: ce s-a intamplat? sa renunti la una din cele mai frumoase masini de pe forum... poate te razgandesti:) btw sper sa ajunga tot pe mana unui membru vwforum si sa o ingrijeasca asa cum ai facut-o tu... m-ai luat prin surprindere :lol:

Link către comentariu

Da, inca nu sunt hotarat s-o dau 100%, am muncit mult la masinuta asta si inca mi se face dor de ea cand o las in parcare pt cateva ore. :lol:

Nu prea mai e de facut nimic pe la ea ... m-as bucura sa o ia cineva de pe forum, care sa aiba grija pe jumatate macar cum am avut eu de ea. :lol:

Link către comentariu
  • 1 month later...

N-am mai postat de mult pe aici.

Cele mai recente poze adunate.

:)

11ap3.jpg

zedgepersonaliser8342wa1.jpg

zedgepersonaliser8483ke4.jpg

zedgepersonaliser4122vy4.jpg

Asteapta si ea nerabdatoare intalnirea de vara a vwforum, pt o plimbare la aer curat. :P

Modificat de WNS
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Pozele cu Candy White Variant-ul meu de la Intalnirea de vara vwforum 2008:

dsc000199tp8.jpg

dsc000211hq2.jpg

dsc000300us7.jpg

Modificat de WNS
Link către comentariu
hangyouridols

Scuze ca intreb,dar parca am vazut masina pusa la vanzare pe autovit sau 4tuning?

Link către comentariu

Ai vazut bine. Inca este de vanzare, exista un topic si in sectiunea de vanzari > masini a forumului.

Dar pana o va cumpara cineva, voi lua eu alta ... inca este a mea, inca ma bucur de ea si sigur va ramne "o masina speciala in sufletul meu". :wub:

Modificat de WNS
Link către comentariu
hangyouridols

:wub: Si la ce te-ai gandit daca nu sunt indiscret?Ma refer la alta masina.

Link către comentariu

salutare si felicitari alea alea pentru modificarile aduse masinii.

Am avut rabdare sa urmaresc evoutia masinii tale. Arata super bine si are numai modificari de bun gust. Sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara pb. :wub:

Link către comentariu

mcornel inca nu sunt hotarat. Voi vedea pe parcurs. Oricum ce stiu sigur este ca vreau tot o masina VAG.

tracto multumesc la fel.

:wub:

Modificat de WNS
Link către comentariu
  • Administrator
...vreau tot o masina VAG.

Sigur!? :rolleyes:

Link către comentariu

Felicitari ptr masina! Arata f bine. Si a mea va avea in curand palfon negru. :)

Sunt curios cum ai prins placuta de inmatriculare de pe fata...

Link către comentariu

Super misto arata masina! Imi plac la nebunie cum sunt vopsite cauciucurile ;)

Dar daca e nevoie sa dai numarul jos, poti sa-l dai fara sa o zgarii? sau fara sa strici numarul? Pe mine ma bate gandul sa lipesc numarul de pe spate cu banda

Link către comentariu

Multumesc frumos.

Nu am incercat sa dau jos numarul, nu am avut de ce pana in prezent. Dar nu cred sa fie vreo problema, se poate taia banda adeziva dupa care cu un degresant poti curata ramasitele de adeziv. Este ca si in cazul bandourilor laterale, iar acelea sunt din plastic si se dau jos pt a fi vopsite fara sa se deterioreze nici ele dar nici vopseaua de pe masina. Sincer nu cred sa fie probleme cand voi dori sa-l dau jos.

Numai bine.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Cu "Americana" nu se mai intampla nimic? Sa inteleg ca usor, usor o dai uitarii cu gandul la urmatoarea achizitie?

P.S. bafta la vanzare! Este o masina deosebita si facuta cu bun gust si cel mai important, cu piese OEM.

Modificat de .:bamse
Link către comentariu

"Americana" s-a plimbat putin pana la Sighisoara cu ocazia Intalnirii de toamna vwforum 2008

Asa ca anul asta nu a pierdut nicio intalnire vwforum, e deja de-a casei. :icon_cool:

imagine00615cq5ot6.jpg

261020081910550372tc7.jpg

261020081911320422xx2.jpg

261020081912000461ca6.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Domnu' domnu', ce opacitate aveti folia pe laterale fata?

Am vazut ieri cand treceai pe langa noi si mi s-a parut foarte misto, se vedea suficient prin ea chiar si pe vremea aia inorata.

Link către comentariu

Florin gradul de transparenta al foliei a fost 51%, dar s-a mai decolorat fata de cum era la

Modificat de WNS
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!