Jump to content

Revenire La Masca Originala Mk1


sharky
 Share

Postare recomandată

Problema sta asha....pe golfuletzul meu am masca si faruri de mk2...care nu pica prea bine...deoarece apare o distanta de 3 cm intre marginea aripii si masca...iar farurile ies inafara...de parca ar fi o masina cu farurile bulbucate....si din acesta cauta...vreau eparat sa o aduc la forma ei originala...adica masca cu 2 faruri mk1....am si farurile si masca de mk1 (au costat 135 lei...noi noutzeeee!) atasez cateva poze...sa vedeti despre ce este vorba...

post-1306-1180782069_thumb.jpg

post-1306-1180782082_thumb.jpg

post-1306-1180782097_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar nu stie nimeni?nu poate nimeni sa imi dea un sfat?...este vreo diferenta intre farurile de mk1 si cele de mk2?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai nu inteleg, daca le-ai cumparat de ce nu le schimbi? ;)

Este o mare diferenta, si anume farurile de MK1 sunt mai mici.

Daca te referi la calitate, sau calitatea luminii, pai atunci un far nou mk1 va lumina mai bine decat un far vechi mk2;

Si o parere, daca se poate...

Schimba-le, arata mult mai bine masca originala (mai ales noua)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

problema nu este daca le schimb sau nu...ci.....cel care a avuto inainte...a schimbat si partea metalica pe care se prind farurile....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Problema sta asha....pe golfuletzul meu am masca si faruri de mk2...care nu pica prea bine...deoarece apare o distanta de 3 cm intre marginea aripii si masca...iar farurile ies inafara...de parca ar fi o masina cu farurile bulbucate....si din acesta cauta...vreau eparat sa o aduc la forma ei originala...adica masca cu 2 faruri mk1....am si farurile si masca de mk1 (au costat 135 lei...noi noutzeeee!) atasez cateva poze...sa vedeti despre ce este vorba...

sau poti sa faci asa!(daca vrei)

post-8897-1181418562_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi place mult mai mult grila de mk1....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vb cu xanu si ia partea din fata de la el!si o sa fie ok!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde ai luat masca? Faruri am noi, dar mi-ar trebui o masca de 1... si cat costa... doar masca...?... merci!

Modificat de mihai01
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

am rezolvatttttttttttttt! :icon_thumright:....am pus masca metalica...si dupa foarte multa munca am reusit sa o fac sa arata ca la mama ei....

mai am de adus la aceasi linie capota si aripile...dar...ce a fost geru a trecut...

post-1306-1183664707_thumb.jpg

post-1306-1183664752_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

masca noua 76ron la karma!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

masca noua + ochelari+faruri .......240 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sau puteti sa incercat la cotuning in suceava si iti aduc masca fata completa fara sigla la 170 ron

:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

farurile le am noi dar am ochelarul stanga parca spart. Si daca tot il schimb, as vrea sa schimb masca cu totul, sa para mai noua masina :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!