Jump to content

Seat Leon Fr 2003


EPoX

Postare recomandată

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BAD_MF

    123

  • Bogdan_wrc

    18

  • bbm

    12

  • EPoX

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

folie 50% omologata pt geamuri fata? s-a modificat codul rutier? parca nu era voie cu folie pe fata ?!?

Link către comentariu

aVuARFA.jpgaVuBi69.jpgPqxp6LA.jpgaVuBTwi.jpgaVuChsJ.jpgaVuCwqA.jpgaVuD4lA.jpgaVuDIfS.jpg

Daca va uitati atenti la poze se vede ca folia fata e mult mai deschisa decat pe spate. Puteam sa pun si 95% pe fata, dar fara timbru si parca e prea deschisa pentru fata..[

Modificat de BAD_MF
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Frumos, foarte frumos vin stopurile :)

I-ar mai trebui un eleron parca :)

Nu prea imi plac jantele de porche, dar asta e o parere personala, poate ar trebui ceva mai special la asa o masina speciala ;)

Link către comentariu

Mersi Auras :).

Sunt cat se poate de speciale jantele :), mai mult unice in tara. Insa este o chestie de gustul fiecaruia.

Link către comentariu

E superba. Oricum mie intotdeauna mi-a placut acest model de Leon. Dupe parerea mea arata mult mai bine decat actualul model care aduce putin a "chiosc".:) E oricum o parere personala.

Link către comentariu

Da, tot mai bine arata masina asta... :rolleyes:

Trebuie insa sa ii schimbi suportul de numar... pe care scrie SUZUKI :frigbaitata: pui si tu ceva cu firma ta... si eventual pe langa sugestia cu eleronul care e foarte buna, ar fi si niste faruri cu angel-eyes lupa si xenon:)

Link către comentariu

Suportul de numar vreau sa-l schimb de foooarte mult timp dar nu am apucat :)

Iar farurile.. stau in cutie impreuna cu xenon bosch deja instalat pe ele. Sunt faruri negre dectane cu lupa. Trebuie doar sa-mi fac timp sa le montez. O sa dureze ca trebuie dat spoilerul jos.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Intre timp s-a mai montat pe masina valva FORGE reglabila FMDVSPLTR. Se aude fain insa foarte incet. Oricum a fost pusa acolo sa-si faca treaba inlocuind valva originala din plastic Bosch. Urmeaza kit de relocare a valvei, tot de la Forge. Se muta in fata.

Am mai montat faruri pe negru cu lupa si Xenon 6000k. Arata si lumineaza foarte bine.

Cand o sa prind masina si motorul curat o sa fac poze in detaliu, deocamdata arata ca naiba cu vremea asta mizerabila.

Modificat de BAD_MF
Link către comentariu

Arata extrem de bine :icon_thumright: bravo... mai eleronul ar trebuie, daca e pe gustul tau ideea ;)

Link către comentariu

Mersi mult :Driver:

Deocamdata URGENT este sa o cobor pe urma vad cu eleronul. Sunt in dubii daca sa imi comand eleronul JE DESIGN.

Link către comentariu

vezi daca iti place mai mult cu eleron decit este acum, eu unul o gasesc foarte incarcata daca pot spune asa, pina la urma e chestie de gust

Link către comentariu

Stiu bbm, de asta sunt si in dubiu. Spatele mi se pare foarte reusit, mai ales cand are si rotile 255 pe spate puse. Mi-e frica sa nu ii afectez linia.

Link către comentariu
Mi-e frica sa nu ii afectez linia.

pt anii in care a fost desenata masina, mie unul mi se pare ca are o linie foarte reusita asa cum este - dar cum spuneam , este doar chestie de gust

Link către comentariu
  • 1 month later...

poate apuci sa vii si tu la intalnirile din tara, alea mari. ne mai vedem si noi astia cu 1.8t uri. ca am avzut ca ai muncit mult la masina.

Link către comentariu

Am muncit dar mai este multa treaba..

Eu vin cu mare placere doar sa imi permita timpul. Doar de asta lucram la masini sa le impartasim!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!