Jump to content

Seat Leon Fr 2003


EPoX

Postare recomandată

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BAD_MF

    123

  • Bogdan_wrc

    18

  • bbm

    12

  • EPoX

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc baieti!

Da, ma despart de ea, chiar greu as putea spune. Tin mult la ea si am investit multi bani. Inca nu spun upgrade-ul dorit, dar e din grup oricum :rolleyes:

Doritorii care vor info sa imi dea PM .

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

In afara de poza 2 (care e pe bucium ) sunt facute pe drumul spre Paun, e asfalt ca in palma si pustiu.

Link către comentariu
  • 4 months later...

A trecut prea mult timp de cand nu am postat aici :icon_thumleft: . Am mers foarte putin cu ea in ultima vreme. Cam in 2 saptamani cred ca urmeaza anvelopele de iarna, tot pe 18.

Starea actuala :(

5ELzr.jpg

7xWtS.jpg

5Fg_i.jpg

SpKeS.jpg

5FIqS.jpg

Link către comentariu
  • 2 months later...

Da, mare pacat. Oricum daca nu primesc cat vreau eu pe ea nu o dau, e pacat de banii si de munca mea.

Acum e incaltata cu anvelopele de iarna pe aceleasi jante. E ok cu 18 iarna nu am avut probleme.

Link către comentariu
  • 3 months later...

S-a revenit la anvelopele TOYO de vara. Am schimbat si absolut toate bucsele cu unele noi pe original. Din pacate in Iasi nu se poate circula cu powerflex+suspensie sport+roti pe 18 .

E alta viata acum. Am pastrat insa dogbone-ul de care sunt multumit.

Ce solutie buna de piele recomandati? In afara de lapte doina :) . A folosit cineva ceva care si curata si hidrateaza?

Link către comentariu

Pt piele poti sa folosesti kitul Leatherique , cu rezultate foarte bune !!! Chiar isi merita pretul, iar setul contine solutie pt curatare si un ulei pentru hidratare !

post-20958-0-22838300-1305104946_thumb.j

Link către comentariu
  • 7 months later...

Se putea si mai bine dar in tara asta nu ai cum sa tii o masina perfecta, doar daca mergi in weekend cu ea ( si atunci cateva ore :) ).

Link către comentariu

Arata foarte bine masina,parca era si de vanzare candva...peste vreo jumatate de an poate iti fac o oferta :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Poti sa dai o mana de ajutor drumarilor la deszapezire :) Buza de LCR te ajuta enorm la asta :P :tomato:

Link către comentariu

V-ati mutat sediul in Bucuresti ? stiu ca aveati magazin pe Independentei ... sau e ajunsa masina pe mainile altcuiva?

Link către comentariu

Nu mai e magazinul de pe independentei :).

Am deschis aici in Bucuresti, centru evacuari si showroom cu jante, anvelope, suspensii. Vezi topicul nostru, ai detalii

Link către comentariu
  • 1 year later...

Tot n-am reusit sa ii fac evacuarea :) Dar intr-o zi voi reusi !

 

Luna trecuta a implinit 140 000km.

Merg din ce in ce mai rar cu ea, daca e cineva cu adevarat interesat de masina discutam :)

Link către comentariu

O vad des pe DR Felix. Chiar ieri oprisem in coloana langa ea si avea discurile oxidate bine de tot :). Arata-i macar la o sapatamana pasajul Victoriei :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!