Jump to content

Discuri De Golf Ii Pe Golf Iii


guvidu
 Share

Postare recomandată

Am gasit o pereche de discuri de Golf II GTI ventilate, si as vrea sa le pun pe un Golf III. Acesta are din fabrica discuri simple, neventilate, si de accea trebuie sa iau si etrierii de Golf II. Stie cineva daca etrierii de Golf II merg pe Golf III?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbeste cu ahiile, din cate tin minte el a facut o minune de asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Etrierii de golf3 cu discuri neventilate sunt identici cu cei de golf2 cu discuri ventilate de 239x20. Deci trebuie sa schimbi doar discurile si eventual placutele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata! Am schimbat discurile. Asa cum a spus si Codres etrierii sunt identici, si discurile ventilate de golf II merg la fix. Un singur lucru mai trebuie stiut: trbuie placute de frana mai subtiri, alea de discuri neventilate nu intra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

alte alternative? de exemplu am auzit ca merge si discul de la golf 2 gti la golf 3 cu disc plin, e adevarat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!