Jump to content

Audi Es Trei


Adrian@revo

Postare recomandată

Daca nu ma insel...mi se pare k ti-a curs ceva in partea dreapta fata...sau poate ma insel..oricum belea masina :) multi km in viteza si in siguranta :) salut

Link către comentariu
  • 4 months later...

Nu am mai postat de ceva vreme, dar intre timp "esica" a trecut printr-o serie de transformari la trenul de rulare menite sa il faca mai rapid in special in curbe.

Aveti aici un film de pe Hungaroring (din aprilie parca) undeva la 70% din potential :)

Link către comentariu

Frumos, cum se spune in "popor":nu esti muale :icon_thumright:

Vad ca esti din Oradea si ma gandeam ca poate facem si noi, mai multi o intalnire Duminica. Vreau si eu sa admir acest stage 4, poate reusesc sa te mituiesc si ma duci si o tura :lol:

Link către comentariu

Dupa atatea luni de absenta, merita sa revii cu asa post. Trebuie sa fii inuman sa nu iti placa Audi S3. De asemenea, trebuie sa fii total nebun sa aduci masina intr-un asa mare fel.

Sincere felicitari. Ai grija de tine in primul rand, si apoi de minunatia neagra ! Numai bine

Link către comentariu
  • 1 year later...
Adrian@revo

Salutare dragi forumisti, nu am mai scris de ceva vreme pe acest topic, dar in Martie 2013 am vandut S3-ul unui pasionat de Audi din Targu Jiu. A fost frumos, un proiect unic si cu siguranta nu o voi uita niciodata.
Din punctul meu de vedere acest topic se poate inchide, urmeaza sa deschid unul nou cu VAG-urile actuale.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!