Jump to content

Audi Es Trei


Adrian@revo

Postare recomandată

Adi, am vazut niste filmulete pe youtube cu masina ta cu stage 4 de "test" ... ai reusit sa faci varianta finala ?:)

Succes in continuare cu modificarile si sper sa ajungi cat mai repede la tinta propusa.

P.S. la tuning show o sa fi prezent ? sau vine doar vlad ?:)

Link către comentariu

@Victor, trebuie doar sa ne intalnim. Si nu trebuie sa mergem la Nurburgring pentu asta :D

@Alex, voi fi 100% prezent la 4 Tuning Days deoarece vom avea stand acolo (both Revo & Superchips), insa nu stiu daca il voi expune pe Esica sau alt Stage 4 S3 (alb). Inca mai ma gandesc :)

Vlad va fi si el prezent, la fel si POLOnez-ul sau atomic :)

P.S. Cum ti se pare GTI-ul acum ? :P

Link către comentariu

Stiu ca aveti stand ... mi-a cam povestit Nadir ce vreti sa expuneti ;)

Eram curios daca vii tu cu sau fara S3 ... ca sa te mai intreb si pe tine una alta de modificari :P

Masina mea ... cum sa mi se para ... cu totul schimbata fata de ce aveam inainte :D

Deja am inceput sa ma gandesc sa renunt la modificarile de look planificate, in favoarea unelor legate de performante :)

Link către comentariu

Abia astept sa vad si eu masina cand vom merge la N-ring. Cu o singura masina de 500CP am mai mers pana acum, dar sunt convins ca a ta fuge mult mai tare.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
nadir@boosted.ro

dupa 3 ani masina si-a dublat puterea :P sunt curios daca mai trece 1 an unde vom ajunge :Driver:)

Link către comentariu

Dublat e prea putin spus :P

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

ati pus masina cumva pe un dyno sa vedeti ce putere are la roti ?

te-ai gandit sa micsorezi pierderile din transmisie ? cat crezi ca o sa mai tina haldexul de pe spate , din cate stiu unii deja au avut probleme cu cutia de transfer si altele...

dar repet sunt tare curios sa vad o visa de dyno , crezi ca se poate , au aparut destule 4x4 (dyno) in tara deci ai de unde sa alegi :)

Link către comentariu

in blana de la 3000 in a 2-a rupe aderenta continuu intre 5500 si rosu.

50-180 in 8.5 secunde

Modificat de GIZMO
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

pentru curiosi

pot sa vada masina live weekendu care vine in bucuresti

13-14 Martie veti avea ocazia sa vedeti live cel mai puternic S3 8p din tara

La RomExpo

Asa ca va asteptam cu mic si mare la noi la stand pentru ca avem multe surprize.

Link către comentariu

uuu..abia astept..pot sa fac o poza...cu tine :)

Link către comentariu

Mi-a parut bine sa va vad azi in formatie completa...tocmai ai aparut la stiri. :))

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Adrian@revo

Merci baieti, my work is done with the S3 :( Ce mi-am propus initial am si facut, adica +500 Bhp.

Avem knowhow-ul necesar sa-l facem de 700+ Bhp, dar asta ridica costuri masive (nu ca pana acum au fost mici :) )

Asadar cine este interesat de "esica" (PM me).

Adrian

Link către comentariu

imi pare rau ca renunti la "esica" :(

sunt curios ce urmeaza dupa el ...

Link către comentariu

pot sa-ti fac ceva oferte frumoase daca vrei tot cu 4 cercuri :Driver:

Link către comentariu
Adrian@revo

No problem mate, dar inainte trebuie sa-i gasim la "esica" un stapan corect :Driver:

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
stelist_2007

foarte tare masina ta !!! :banghead:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!