Jump to content

Audi Es Trei


Adrian@revo

Postare recomandată

mai adi mai :) acum ca treci peste 300km/h nu te mai prind :):):) pana la 290 stii ca nu aveai sanse :):):)

io nu mai urc cu tin in masina :) stii nu??esti criminal :)

Salut Sadu, daca vrei iti facem R-GTI -ul sa mearga la fel, iar atunci poti sa mergi cu 300 fara sa te urci cu mine in masina :)

Eu si acum sunt putin traumatizat

In sensul bun ma gandesc :-)

Nu de alta dar stii ca si cu Polo dam o fuga pana in Germania :-)

Link către comentariu

Frumos pe negru...dar parca mai bine ii sta un alb cu niste geamuri fumurii si niste jante negre metalizate...oricum..in final...muuuulti kilometri fara incidente si multe liniute rapide...ai grija de ea salut

Link către comentariu

ii dau eu o idee de culori :)

maro mat combinat cu alb mat ....vai de viatza mea ce combinatie era pe un audi :) nu tre tot ce are altu tre mai deiferit :)

romania e ful de alb portocaliu rosu si negru .....

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

frumoasa masina, am vazut-o sambata la lotus in subteran....:blah_:

poate facem ca data viitoare sa ne intalnim pe acolo :)

Link către comentariu

Dupa cum merge, a ajuns la o putere MAREEE

Un preview de la photo shootingul din weekend, more to come...

post-41671-1260972856_thumb.jpg

Modificat de vlad_pvs
Link către comentariu

Din pacate nu prea am avut timp de propria masina, fiind ocupat cu proiectele si masinile clientilor nostri.

"Esica" merge foarte bine la +425 Bhp, am facut deja peste 5.000 km de la Stage 3 Upgrade si ce ma bucura este faptul ca poate fi folosit fara probleme ca si masina de zi cu zi. Inclusiv consumul este ridicol de mic pentru o asemenea putere. Urmeaza ca dupa sarbatori sa ma ocup de ea si sa-i dezlantui adevaratul potential, +500 Bhp that is :)

Weekend-ul trecut a primit o spalare sanatoasa si fost a "fotomodel" pentru un calendar. Revin cu restul de poze cand sunt gata.

Link către comentariu

Multumesc. Intr-adevar Dan (the zapper) are mana de artist. Ma tot uit la poze si nu mai ma satur :-)

De asemenea dupa sarbatori voi adauga un + dupa 3 :-)

Sarbatori Fericite tuturor !

Modificat de Adrian@revo
Link către comentariu

Oaaauu...foarte frumosss.

Ai trecut la softul final sau mergi toata iarna cu cel de 425+?

Spor la modificari si sarbatori fericite!

LE: Ai pe vreun site pozele la dimensiunea originala? As vrea unele din ele sa le pun in colectia de fotografii. :vinemosul:

Modificat de Andrei JSE
Link către comentariu

Cum am spus cu cateva posturi mai sus, inca rulez cu varianta de 425+ Bhp. Dupa sarbatori o sa-mi fac timp de ea si o sa trec pe varianta de 500+ Bhp.

BTW, ai PM :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Nu am mai scris de ceva vreme, asadar revin cu noutati.

In cele din urma mi-am facut timp de S3 care acum a ajuns la Stage 4 si la aproximativ 500 bhp.

Masina este extraordinar de rapida, trece prin trepte fulminant ... ajungi la viteze ridicole fara sa-ti dai seama. Ca sa va faceti o idee, este mult mai rapida decat in filmul cand avea 425 Bhp.

Oricum un lucru este sigur, oricat de ciudat ar suna, dar nu ma voi opri aici. Odata intrat in hora trebuie sa dansezi pana la capat :)

Link către comentariu

Si poate in curand 0-100 0-200 0-300 0-400......

Felicitari pentru masina!La ce consum ai ajuns acum?

Link către comentariu
Nu am mai scris de ceva vreme, asadar revin cu noutati.

In cele din urma mi-am facut timp de S3 care acum a ajuns la Stage 4 si la aproximativ 500 bhp.

Masina este extraordinar de rapida, trece prin trepte fulminant ... ajungi la viteze ridicole fara sa-ti dai seama. Ca sa va faceti o idee, este mult mai rapida decat in filmul cand avea 425 Bhp.

Oricum un lucru este sigur, oricat de ciudat ar suna, dar nu ma voi opri aici. Odata intrat in hora trebuie sa dansezi pana la capat :D

:) si care e capatul ala?

Nu de alta da vreau sa stiu unde voi ajunge cu urmataorea mea masina (golf R este targetul si revo tunerul :wub: )

Link către comentariu

Buna alegere, in ambele privinte :beer:

Acum motorul imi rezista undeva la 700 Bhp, deci acolo este tinta finala. Evident vor mai trebui schimbate destul de multe pentru acei +200 Bhp ... astfel incat sa avem si fiabilitate, dar dansul a inceput :))

Sper ca zilele acestea sa fac un filmulet cu acceleratia ca sa va faceti o idee.

EDIT: Nu stiu cat consuma in acceleratie maxima, ma gandesc ca destul de mult :D

In schimb acum 2 zile m-am intors din Ungaria mergand pe drumuri nationale cu 100-110 max si am avut un consum de 7.6 (consumul fiind verificat si la pompa)

Modificat de Adrian@revo
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!