Jump to content

Golf Iii


luci_blk
 Share

Postare recomandată

F

Modificat de paul_ral
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1.Ma rog, vad ca nu ai inteles nimic. Tu chiar asa schimbi vitezele la Albea?Eu nu cred.

2. Multumim de informa

Modificat de paul_ral
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot nu ai ajuns sa te urci cu prietenul ala al tau in masina sa vezi daca se poate sau nu ? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1.Ma rog, vad ca nu ai inteles nimic. Tu chiar asa schimbi vitezele la Albea?Eu nu cred.

2. Multumim de informa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ba taran ce esti vezi ca nu s-a luat nimeni de aici de ce masina conduci si de care este IDEALUL TAU IN MATERIE DE MASINI

deci faza cu amarat de golf 3 abtinete CLAR? ca jignesti lumea pe aici

amaratul ala de golf 3 merge super bine si intretinerea e ieftina!

asa ca dute la gara cu seria ta 5 si canta pe bmwforum pe acolo da?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu daca merita, sincer.

S-a solicitat inchiderea topicului pentru ca nu este absolut nimic interesant si constructiv.

Off topic am vazut pe multe forumuri copii care nici nu au varsta de permis care isi dau cu parerea si provoaca tot felul de dispute verbale, iar aici pe acest forum nu este cazul.

Nimeni nu doreste sa demonstreze ca masina personala este nu stiu ce racheta, dar sunt ale noastre, stim ce pot si ce nu, ne mandrim cu ele si sunt VW.

Va doresc o zi buna !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce ti masina un an doi? Ca nu stii sa le conduci si termini motoru? Sau vrei sa itzi vinzi fiau sa itzi iei golf. Numa bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am tot urmarit acest topic,chiar am postat,nu am mintit(am o varsta) si incerc cu greu sa ma abtin sa-i dau o replica dura lui luci-blk din cauza ca am mai fost banat pe un forum,au raspuns altii si pentru mine....dar ca sa-l linistesc si sa se convinga ca golf 3 merge cu 140 km cu a 3-a pana duminica am sa fac un filmulet cu o masina de 15 ani si 230.000 km reali la bord fara nimic schimbat pe ea si atunci o sa vada ca masina care o are in semnatura e o mare pacaleala!!!un salut

am tot urmarit acest topic,chiar am postat,nu am mintit(am o varsta) si incerc cu greu sa ma abtin sa-i dau o replica dura lui luci-blk din cauza ca am mai fost banat pe un forum,au raspuns altii si pentru mine....dar ca sa-l linistesc si sa se convinga ca golf 3 merge cu 140 km cu a 3-a pana duminica am sa fac un filmulet cu o masina de 15 ani si 230.000 km reali la bord fara nimic schimbat pe ea si atunci o sa vada ca masina care o are in semnatura e o mare pacaleala!!!un salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut eu o proba cu a mea azi pe un drum de centura... am ajuns la 130 km/h cu a III-a. cred ca se poate 140 dar a mea are 500.000 de km si 15 ani... :somnmare:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ba taran ce esti vezi ca nu s-a luat nimeni de aici de ce masina conduci si de care este IDEALUL TAU IN MATERIE DE MASINI

deci faza cu amarat de golf 3 abtinete CLAR? ca jignesti lumea pe aici

amaratul ala de golf 3 merge super bine si intretinerea e ieftina!

asa ca dute la gara cu seria ta 5 si canta pe bmwforum pe acolo da?

ok,cand mai inveti si tu sa vorbesti atunci sa postezi aici,am spus decat adevarul despre vechiturile astea poluante si sa sti ca te-am reclamat la moderator!

PS: si ce tot aberezi acolo cu seria 5? eu nu am seria 5 si pe bmwforum sunt numai dastia ca tine :D

De ce ti masina un an doi? Ca nu stii sa le conduci si termini motoru? Sau vrei sa itzi vinzi fiau sa itzi iei golf. Numa bine

asta era problema de ce tin eu masina un an doi nu? atat consider ca trebuie o masina tinuta,doar nu imi cumpar acum un golf 5 nou si il tin pana la 60 de ani,daca tu nu iti permiti mai mult de atat asta e ghinion.Niciodata nu o sa imi cumpar un vw,decat sa imi cumpar 1.9 tdi sau alte jucarii dastea mai bine raman la albea.

Modificat de luci_blk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buun luci tu iti faci cont pe vwforum pe 21/04 si pe 22 pui intrebarea asta... nu ai vw, nu iti doresti un vw, nu poti contribui cu nimic constructiv la acest forum... de ce pierzi timpul pe aici ? Golful 3 nu prinde 140 in a treia, de fapt nici nu ajunge vreodata la viteza asta, pentru ca e o vechitura...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

luci_blk - lasa_ne si intoarcete la superbitatea ta de masina numita FIAT _ corea sau albea sau nush cum s. n. mai exact !

La revedere .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca e cazul sa ne comportam in halul asta, daca omul nu crede ca prinde 140km/h in a III a asta este. Oricum omu e "lemn" la masini asta se vede de la primul post al lui iar noi nu trebuie sa punem la suflet . Daca omu' compara BMW cu VW este problema lui oricum sunt mult golfuri de aici de pe forum care bat rau de tot 530d care este de fapt o limuzina dar se pare ca omu nu intelege asta. El viseaza numai cai putere si viteza.....asta e ...toti am visat asta la 19 ani .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok,cand mai inveti si tu sa vorbesti atunci sa postezi aici,am spus decat adevarul despre vechiturile astea poluante si sa sti ca te-am reclamat la moderator!

bei kkt frustrat ce esti vechiturile astea poluante sunt mai putin poluante decat cotetzul ala de fiat albea , asta nu polueaza vizual mah!!!

imi vine sa vomit cand ma uit la basina aia care ii zici tu masina!

si crede-ma ca imi permit multe numai ca nu imi place sa imi schimb masina la 2 ani;)

vezi ca incep sa plang ca m-ai reclamat tu la moderator !!extraordinar , eu iti dadeam ban direct daca te vedeam ce prostii debitezi !

hai lasa-ne si dute la cotetzul tau nepoluant !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

citesc si ma minunez :P) oricum "masina fiat te face de kkt"" vw e vw...fiatu e un fel de dacie in italia! oi avea io un "cotet" de golf 3 dar in acest cotetz nu bag bani decat in benzina...ma duce si ma aduce,nu am mila...intero zi vede numai 4 5 miii rpm,intro zi nu vede mai mult de 2500,depinde cum ma scol de dimineatza :P oricum vw rullz! nb all

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bei kkt frustrat ce esti vechiturile astea poluante sunt mai putin poluante decat cotetzul ala de fiat albea , asta nu polueaza vizual mah!!!

imi vine sa vomit cand ma uit la basina aia care ii zici tu masina!

si crede-ma ca imi permit multe numai ca nu imi place sa imi schimb masina la 2 ani;)

vezi ca incep sa plang ca m-ai reclamat tu la moderator !!extraordinar , eu iti dadeam ban direct daca te vedeam ce prostii debitezi !

hai lasa-ne si dute la cotetzul tau nepoluant !!

asa te-a invatat pe tine mata cu tactu sa vorbesti cu lumea? nu ma mira deloc :salut: fiat albea asta e masina noua are decat 6000km,e a mamei pana cand plec in germania sa imi iau eu,in schimb vechiturile voastre poluante de 15 ani cu 400.000 km nu stiu care e mai buna ;)

later edit:voi vorbiti despre amaratele alea ale voastre de g3 de parca ati avea ferrari,spaima soselelor sunteti voi astia cu g3,g4 :ceuameni:

Modificat de luci_blk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eram sigur ca n-ai masina ta....tipic pentru pusti frustrat sexual care viseaza si el o masina cu care sa iasa la agatat si iarasi tipic o sa ramana cu visul....copile...pune mai bine mana pe carte,mai lasa calculatorul si revistele auto si cele cu gagici si intra putin in viata reala...cand ai sa castigi banii tai din munca ta si ai sa-ti cumperi masina(orice tip) mai vorbim pana atunci....pace...si sa sti ca daca laba nu orbeste in schimp tampeste....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@luci_blk - banned.

@mask - meriti warning din plin pentru limbaj... lasam sa treaca de data asta, sa zicem c-ai fost provocat.

Topic closed.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!